Zafer (İzmir ) ,   Bütün Turizm çalışanlarına ve dostlarına selamlar.Dj snake magenta riddim....    |           Ayşegül Nerdeee (Yaşamkent) ,   Terence Trent T'Arby den Rain...    |           Hilton Garden Inn (İstanbul) ,   Red Hot Chili Peppers ...    |           Elif (Kosova) ,   Ardian Bujupi Xhensila - Cika Cika...    |           Londradan (Otelci) ,   Yurt dışında çalışan bir Türk turizmci olarak Turizm sektörüne böyle bir değer kazırdığınız için teşekkürler. Londradaki butik otelimizde sürekli ve kesintisiz olarak dinliyor ve dinletiyoruz :)...    |           Melis Karagöl (İzmir) ,   Seçtiğiniz kaliteli müziklerden dolayı tebrik ediyorum. Otelimizde kesintisiz dinliyoruz ve dinletiyoruz :)...    |           yekta (ankara) ,   Seven Nation Army çabilirmisiniz ...    |           yekta (ankara) ,   Flo Rida - Good Feeling...    |           Cemil Başer (Fransa) ,   Fransadan selamlar. Keyifle dinliyoruz...    |           Murathikmen (Çin ) ,   Çin Şanghai dan selamlar düzelsin artık memleket yurda dönelim :(...    |           Metin Gürbüz (Kayseri) ,   Kayserden herkese selamlar. Red Hot Chili Peppers dan Californication ı çalarmısınız ?...    |           Ethem Kaynak (Ankara) ,   Ankaradan selamlar.sizleri tebrik ediyorum. Otelimiz genel alanlarında yayınınızı vermeye başladık bile. İyi yayınlar....    |           Nehir aymaz (antalya) ,   Sektöre kazandırdığınız bu değerden dolayı sizleri tebrik ediyorum....    |           Kerem Cangöz (Bursa) ,   Bursadan herkese selamlar. böyle bir radyoyu sektörümüze kazırdığınız için sizlere sonsuz teşekkür ederim. ...    |           Angels Otel (Antalya) ,   Antalya Angels Otelden selamlar. Otelde konaklayan tüm misafirlerimiz için Bon Jovi den bir şarkı istiyoruz....    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

Saran Holding Game of Thrones sayesinde turizmde büyüyecek

 

Hırvatistan Split’te bulunan zarar eden bir oteli alarak turizm sektörüne giren Saran Holding, yatırımının meyvesini Game of Thrones sayesinde alıyor.

Otel yetirimlarının yüzde 99’luk doluluk oranına ulaştığını velirten Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran, “Game of Thrones’un (Taht Oyunları) bazı bölümleri Split’te çekildi. Bunun da bize büyük faydası oldu dedi.

 

 

 

Medya, spor, sağlık, yayıncılık ve spor alanlarında faaliyetleri bulunan Saran Holding, son olarak turizm sektörüne giriş yaptı. Game of Thrones dizisinin bazı bölümlerinin çekildiği Split’te bulunan bir oteli alan Saran Holding, yakaladığı başarının ardından Türkiye ve çevre ülkeleri de radarına aldı. 

Game of Thrones turizminin kendilerine de önemli katkı yaptığını ifade eden Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Saran, “Pek çok turistin ajandasına otelimizin bulunduğu Split, Game of Thrones ile girdi” diye konuştu.

Hırvatistan Split’te Adriyatik kıyısında marinası ve 800 metrelik özel plajı bulunan 60 bin metrekarelik alanda kurulu olan Grand Hotel Lav’in işletmeciliğini de Le Meridien yaptığını belirten Saran, “Otel yüzde 99 doluluk oranlarına ulaştı. Bu rakamlar bize doğru bir karar verdiğimiz gösteriyor. Turizm işini sevdik. Türkiye ve yakın coğrafyada farklı fırsatlara bakıyoruz. Bu otel turizm alanındaki ilk yatırımımız değil aslında. Daha önce Çekya’da yerleşik cedok.com adlı tur operatörünün de sahibiydik. Otelin maddi sorunları olduğunu, birlikte iş yaptığı diğer seyahat şirketleri gibi biz de Cedok sayesinde öğrendik. İyi bir fizibilite çalışması ile bu yatırımı yapmaya karar verdik. Oteli alır almaz tadilat çalışmaları yaptık. Marinasını, SPA’sını yeniledik. Kaliteli bir yönetimle birleşince başarı geldi” diye konuştu.

Split’te başlattıkları turizm yatırımının ardından turizmdeki stratejilerini de açıklayan Saran sözlerini şöyle sürdürdü: “Turizmde büyümek istiyoruz. Ancak büyümek isterken fiyat konusunda da son derece titiz olacağız. Bir örnek vermem gerekirse, Atina Hilton’a da talip olduk. Bir değerleme yaptık ve kafamızda bir fiyat belirledik. Ancak bir başka Türk grup geldi ve bizim belirlediğimiz değerlemenin çok çok üzerinde bir rakama otele talip oldu. Bir oteli alalım da hangi fiyata olursa olsun diye bir hırsımız yok. Ekonominin gerçekleri neyi gerektiriyorsa son derece rasyonel yaklaşarak yeni fırsatlara bakacağız. turizm sektörünü yeni oyun alanımız olarak görüyoruz.”

 
Tarih       : 13 Haziran 2018
 
 

                                           Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | TurMed Turizm Medya Yayın Grubu Kuruluşudur                                                                                                                                                                                   DJ İstek Paneli Girişi

 

 

sanalbasin.com üyesidir