YAVUZ ÇERÇİ (ANKARA) ,   ITS MY LİFE , Bon JOVİ...    |           YAVUZ ÇERÇİ (ANKARA) ,   YAYININIZ ÇOK GÜZEL ... TEŞEKKÜRLER......    |           Zafer (İzmir ) ,   Bütün Turizm çalışanlarına ve dostlarına selamlar.Dj snake magenta riddim....    |           Ayşegül Nerdeee (Yaşamkent) ,   Terence Trent T'Arby den Rain...    |           Hilton Garden Inn (İstanbul) ,   Red Hot Chili Peppers ...    |           Elif (Kosova) ,   Ardian Bujupi Xhensila - Cika Cika...    |           Londradan (Otelci) ,   Yurt dışında çalışan bir Türk turizmci olarak Turizm sektörüne böyle bir değer kazırdığınız için teşekkürler. Londradaki butik otelimizde sürekli ve kesintisiz olarak dinliyor ve dinletiyoruz :)...    |           Melis Karagöl (İzmir) ,   Seçtiğiniz kaliteli müziklerden dolayı tebrik ediyorum. Otelimizde kesintisiz dinliyoruz ve dinletiyoruz :)...    |           yekta (ankara) ,   Seven Nation Army çabilirmisiniz ...    |           yekta (ankara) ,   Flo Rida - Good Feeling...    |           Cemil Başer (Fransa) ,   Fransadan selamlar. Keyifle dinliyoruz...    |           Murathikmen (Çin ) ,   Çin Şanghai dan selamlar düzelsin artık memleket yurda dönelim :(...    |           Metin Gürbüz (Kayseri) ,   Kayserden herkese selamlar. Red Hot Chili Peppers dan Californication ı çalarmısınız ?...    |           Ethem Kaynak (Ankara) ,   Ankaradan selamlar.sizleri tebrik ediyorum. Otelimiz genel alanlarında yayınınızı vermeye başladık bile. İyi yayınlar....    |           Nehir aymaz (antalya) ,   Sektöre kazandırdığınız bu değerden dolayı sizleri tebrik ediyorum....    |           Kerem Cangöz (Bursa) ,   Bursadan herkese selamlar. böyle bir radyoyu sektörümüze kazırdığınız için sizlere sonsuz teşekkür ederim. ...    |           Angels Otel (Antalya) ,   Antalya Angels Otelden selamlar. Otelde konaklayan tüm misafirlerimiz için Bon Jovi den bir şarkı istiyoruz....    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

Birol Akman: ''Turizmle ilgili vaatlerin gerçekleştirilmesini istiyoruz''

 

Türkiye’nin önemli bir seçimden çıktığını belirten Anadolu, Ankara Turizm İşletmecileri Derneği (ATİD) Başkanı Birol Akman, seçim sonuçlarının ülkeye hayırlı olmasını diledi.

Seçim öncesi her partinin turizm sektörüyle ilgili vaatlerde bulunduğunu hatırlatan Akman, seçimden zaferle çıkan AK Parti’nin turizmle ilgili vaatlerini gerçekleştirmesini beklediklerini bildirdi.

 

 

 

Bacasız sanayi olan turizmin, Türkiye’nin önemli gelir kaynağı olduğuna dikkat çeken ATİD Başkanı Birol Akman, bunun farkında olan siyasi partilerin seçim öncesi turizm sektörünü canlandırmaya yönelik birçok vaatte bulunduğunu kaydetti. Bu vaatlerin sadece turizmciler için değil tüm ülke için önemli olduğunun altını çizen Akman, ülkeye döviz getiren turizm sektörünün gelişimi için çalışmalara biran önce başlanılması gerektiğini ifade etti.

Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş’un çalışmaları ve destekleriyle Türk turizminin büyük atak yaptığını dile getiren Akman, aynı zamanda Hükümetin teşvik politikalarıyla dünyadaki turizm rekabet şartlarında Türk firmaların önünün de açıldığını anlattı. Türkiye’nin tanıtımı için katıldıkları tüm fuarlarda Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş tarafından destek bulduklarını kaydeden Akman, “Girdiğimiz bu yeni dönemde turizm alanında Hükümet’ten beklentilerimiz büyük” dedi.

Seçimi kazan AK Parti’den seçim beyannamesinde yer alan turizm vaatlerini gerçekleştirmesini beklediklerini dile getiren Akman, 50 milyon turist hedefini desteklediklerini kaydetti. AK Parti’nin, Türkiye’nin turist sayısı ve turizm geliri bakımında ilk beş ülke arasına girme vaadinin gerçekleştirilmesi için yapılması gereken çok şey olduğunu belirten Akman, şunları söyledi:

“AK Parti’nin seçim beyannamesindeki turizmle ilgili vaatlerini biran önce hayata geçirmesini istiyoruz. Beyannamede yer alan ‘deniz, kum, güneş turizminin yanı sıra kültür, sağlık, termal, kış, golf, yayla, kongre turizmi ve fuar gibi turizm türleri geliştirilecek’ vaadine öncelik verilmesi gerektiğine inanıyorum. Kültür, termal ve doğa temalı turizm bölgelerinin oluşturulacağına dair vaadin de hayata geçirilmesi şart. 2023 hedefleri doğrultusunda sağlık turizmi kapsamında gelen turist sayısının 2 milyona çıkarılacağı ve 6 tematik turizm güzergahı oluşturacağı dair verilen sözlerin tutulması da önem arz ediyor.”

 
Tarih       : 26 Haziran 2018
 
 

                                           Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | TurMed Turizm Medya Yayın Grubu Kuruluşudur                                                                                                                                                                                   DJ İstek Paneli Girişi

 

 

sanalbasin.com üyesidir