YAVUZ ÇERÇİ (ANKARA) ,   ITS MY LİFE , Bon JOVİ...    |           YAVUZ ÇERÇİ (ANKARA) ,   YAYININIZ ÇOK GÜZEL ... TEŞEKKÜRLER......    |           Zafer (İzmir ) ,   Bütün Turizm çalışanlarına ve dostlarına selamlar.Dj snake magenta riddim....    |           Ayşegül Nerdeee (Yaşamkent) ,   Terence Trent T'Arby den Rain...    |           Hilton Garden Inn (İstanbul) ,   Red Hot Chili Peppers ...    |           Elif (Kosova) ,   Ardian Bujupi Xhensila - Cika Cika...    |           Londradan (Otelci) ,   Yurt dışında çalışan bir Türk turizmci olarak Turizm sektörüne böyle bir değer kazırdığınız için teşekkürler. Londradaki butik otelimizde sürekli ve kesintisiz olarak dinliyor ve dinletiyoruz :)...    |           Melis Karagöl (İzmir) ,   Seçtiğiniz kaliteli müziklerden dolayı tebrik ediyorum. Otelimizde kesintisiz dinliyoruz ve dinletiyoruz :)...    |           yekta (ankara) ,   Seven Nation Army çabilirmisiniz ...    |           yekta (ankara) ,   Flo Rida - Good Feeling...    |           Cemil Başer (Fransa) ,   Fransadan selamlar. Keyifle dinliyoruz...    |           Murathikmen (Çin ) ,   Çin Şanghai dan selamlar düzelsin artık memleket yurda dönelim :(...    |           Metin Gürbüz (Kayseri) ,   Kayserden herkese selamlar. Red Hot Chili Peppers dan Californication ı çalarmısınız ?...    |           Ethem Kaynak (Ankara) ,   Ankaradan selamlar.sizleri tebrik ediyorum. Otelimiz genel alanlarında yayınınızı vermeye başladık bile. İyi yayınlar....    |           Nehir aymaz (antalya) ,   Sektöre kazandırdığınız bu değerden dolayı sizleri tebrik ediyorum....    |           Kerem Cangöz (Bursa) ,   Bursadan herkese selamlar. böyle bir radyoyu sektörümüze kazırdığınız için sizlere sonsuz teşekkür ederim. ...    |           Angels Otel (Antalya) ,   Antalya Angels Otelden selamlar. Otelde konaklayan tüm misafirlerimiz için Bon Jovi den bir şarkı istiyoruz....    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

İstanbul'un gözdesi Sarıyer'de satılık daire fiyatları ne kadar?

 

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre, 344 bin 876 nüfusa sahip Sarıyer, İstanbul’un değerli ilçelerinin başında geliyor.

Orman varlığı açısından zengin bir ilçe olan Sarıyer, sahil bandındaki konumuyla pek çok yerden ayrılıyor. Sarıyer’de toplam 38 mahalle bulunuyor.

 

 

2017 TÜİK verilerine göre, Sarıyer’in en kalabalık mahallesi Ayazağa, en az nüfuslu mahallesi ise 333 kişi ile Kısırkaya oldu. İstanbul’un batısını Karadeniz’e bağlayan en son noktası olan Sarıyer, ulaşım olanakları ile öne çıkıyor. Üç önemli karayolu güzergâhının bulunduğu ilçe, yeni çevre yolu projeleri ve üçüncü köprü gibi mega projeleri ile son yıllarda adından söz ettiriyor. Yatırım ve ulaşım projelerinin tüm hızla devam ettiği Sarıyer’de, emlak fiyatları gayrimenkul yatırımcılarının ilgi odağında. Peki, şehrin konut metrekare fiyatı en yüksek yerlerinden biri olan Sarıyer satılık daire fiyatları ne kadar? İşte Sarıyer emlak piyasasına dair merak edilenler…

Sarıyer satılık daire fiyatları 659 bin 792 TL’den başlıyor!

Zingat.com Bölge Raporu verilerine göre, Sarıyer satılık ev piyasasında son bir yılda satılık konut fiyatları yüzde 0.45 azalış gösterdi. Sarıyer ilçesinde ortalama konut metrekare fiyatları 8 bin 797 TL olurken, konut yatırım geri dönüş süresi 25 yıl olarak hesaplanıyor. 2018 yılı emlak endeksi ve bölge raporunda Sarıyer satılık ev fiyatı ortalama 100 metrekare için, 659 bin 792 TL ile 1 milyon 99 bin 700 TL arasında değişirken, ortalama konut satış fiyatı 879 bin 723 TL olarak belirtiliyor.

Sarıyer kiralık daire fiyatları ne kadar?

Bölgede 8 üniversitenin kampüsünün bulunması kiralık daire talebini artırıyor. Zingat.com Bölge Raporu verilerine göre, Sarıyer kiralık ev fiyatı ortalama 100 metrekare için, 2 bin 203 TL ile 3 bin 671 TL arasında değişirken, ortalama kira fiyatı 2 bin 937 TL olarak gösteriliyor.

Sarıyer’in konutta kazandıran mahallesi: Maden

Sarıyer’in satılık konut fiyatında en yüksek aylık artış oranına sahip mahallesi Maden oldu. Zingat.com Bölge Raporu verilerine göre, Maden Mahallesi’nde ortalama konut metrekare fiyatları 10 bin 506 TL olurken, konut yatırım geri dönüş süresi 34 yıl olarak hesaplanıyor. 2018 yılı emlak endeksi ve bölge raporunda Maden’de satın alınan 100 metrekarelik bir konutun ortalama fiyatı 787 bin 952 TL ile 1 milyon 313 bin 300 TL arasında değişirken, ortalama konut satış fiyatı 1 milyon 50 bin 603 TL olarak ölçümleniyor.

 

 
Tarih       : 29 Haziran 2018
 
 

                                           Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | TurMed Turizm Medya Yayın Grubu Kuruluşudur                                                                                                                                                                                   DJ İstek Paneli Girişi

 

 

sanalbasin.com üyesidir