YAVUZ ÇERÇİ (ANKARA) ,   ITS MY LİFE , Bon JOVİ...    |           YAVUZ ÇERÇİ (ANKARA) ,   YAYININIZ ÇOK GÜZEL ... TEŞEKKÜRLER......    |           Zafer (İzmir ) ,   Bütün Turizm çalışanlarına ve dostlarına selamlar.Dj snake magenta riddim....    |           Ayşegül Nerdeee (Yaşamkent) ,   Terence Trent T'Arby den Rain...    |           Hilton Garden Inn (İstanbul) ,   Red Hot Chili Peppers ...    |           Elif (Kosova) ,   Ardian Bujupi Xhensila - Cika Cika...    |           Londradan (Otelci) ,   Yurt dışında çalışan bir Türk turizmci olarak Turizm sektörüne böyle bir değer kazırdığınız için teşekkürler. Londradaki butik otelimizde sürekli ve kesintisiz olarak dinliyor ve dinletiyoruz :)...    |           Melis Karagöl (İzmir) ,   Seçtiğiniz kaliteli müziklerden dolayı tebrik ediyorum. Otelimizde kesintisiz dinliyoruz ve dinletiyoruz :)...    |           yekta (ankara) ,   Seven Nation Army çabilirmisiniz ...    |           yekta (ankara) ,   Flo Rida - Good Feeling...    |           Cemil Başer (Fransa) ,   Fransadan selamlar. Keyifle dinliyoruz...    |           Murathikmen (Çin ) ,   Çin Şanghai dan selamlar düzelsin artık memleket yurda dönelim :(...    |           Metin Gürbüz (Kayseri) ,   Kayserden herkese selamlar. Red Hot Chili Peppers dan Californication ı çalarmısınız ?...    |           Ethem Kaynak (Ankara) ,   Ankaradan selamlar.sizleri tebrik ediyorum. Otelimiz genel alanlarında yayınınızı vermeye başladık bile. İyi yayınlar....    |           Nehir aymaz (antalya) ,   Sektöre kazandırdığınız bu değerden dolayı sizleri tebrik ediyorum....    |           Kerem Cangöz (Bursa) ,   Bursadan herkese selamlar. böyle bir radyoyu sektörümüze kazırdığınız için sizlere sonsuz teşekkür ederim. ...    |           Angels Otel (Antalya) ,   Antalya Angels Otelden selamlar. Otelde konaklayan tüm misafirlerimiz için Bon Jovi den bir şarkı istiyoruz....    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

Son üç yılın en büyük incentive organizasyonuna TravelShop Turkey damgası

 

Hindistan'lı milyarder iş adamının 3 bin 500 çalışanını 10 gün boyunca İstanbul'da ağırlayan TravelShop Turkey, son üç yılın en büyük incentive etkinliği olan bu dev operasyonu başarıyla gerçekleştirdi.

Son dönemde özellikle Hindistan pazarında önemli atılımlar yapan TravelShop Turkey, İstanbul turizmine büyük katkı sağlayacak son üç yılın en büyük incentive etkinliğini başarıyla gerçekleştirdi. 


 

 

B2B alanında öncü olan TravelShop Turkey, 11-18 Temmuz 2018 tarihleri arasında Hindistanın en prestijli ilaç firmasının 3 bin 500’den fazla çalışanını İstanbulda ağırladı.

Dünyanın dört bir yanında faaliyet gösteren şirketin 350 üst düzey yönetici ve 20 farklı ülkeden gelen 3 bin 500ü aşkın çalışanı, 11 Temmuz 2018 Çarşamba günü saat 11:00 itibariyle kafileler halinde İstanbul Atatürk Havalimanına inmeye başladı. Rehber ve organizasyon yetkililerinden oluşan 250 kişilik ekibi ile bu dev organizasyonu yürüten TravelShop Turkey, havalimanında özel ekibiyle karşıladığı Hintli grupların transfer işlemlerini gerçekleştirdi. Çıragan Palas, Polat Renaissance, Hyatt Regency, Sheraton Ataköy, Wyndham Oldcity, Grand Hyatt, Marriott Şişli ve Grand Cevahir otellerindeki çoğu deniz manzaralı lüks odalarına yerleştirilen Hintli misafirlere İstanbulun tarihi, turistik ve doğal güzellikleri profesyonel rehberler eşliğinde düzenlenen turlarla gezdirilerek tanıtıldı.

Hintli milyarderin 10 milyon dolar bütçe ayırdığı incentive etkinliği kapsamında misafirlerin ilk durağı Sultanahmet oldu. Topkapı Sarayı, Ayasofya Müzesi ve Sultanahmet Camiini gezerek bol bol fotoğraf çeken Hintli misafirler tarihi geçmişi, müzeleri ve yapıları nedeniyle Sultanahmet Meydanına hayran kaldı. Her sene başka ülkelere gidip güzel karşılamalar yaşadıklarını belirten Hintli turistler, ilk defa bu kadar cana yakın bir misafir ağırlamasıyla karşılaştıklarını ifade ederek, Türkiye için ‘Orası Müslüman bir ülke. Çok fazla kısıtlama olur. Dikkatli olun’ gibi çok uyarı aldıklarını ancak yarım günde bile tüm algılarının fazlasıyla değiştiğini ifade ettiler. Sultanahmet turunun ardından Hintli turistlerin ikinci durağı; deri sektöründe Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olan Punto Leather & Fur oldu. Hint pazarı için özel bir koleksiyon hazırlayan Punto Deri, Hintli kafile için bir defile organize etti. 

Hintli turistlerin üçüncü gün durakları Dentur Avrasya’ya bağlı Pereme Tur’un düzenlediği tekne turu ile Büyükada oldu. Dentur’a ait iki lüks gemi ile Büyükadaya gelen Hintliler, adalı esnaf tarafından büyük bir ilgiyle karşılaşandı. Hintli grupların bir kısmı faytonla adayı turlarken bir kısmı bisikletlere binmeyi tercih etti. Gezi sonrası bir araya gelen gruplar beğendikleri restoranlarda Türk yemekleri yedi. Büyükada turunun ardından öğleden sonra Kapalı Çarşıyı gezen Hintli misafirler, özellikle hediyelik eşya, lokum, baharat, kurutulmuş meyve gibi ürünlerin satıldığı dükkanlardan bol bol alışveriş yaptı. Akşamları eşsiz güzelliği ile turistlerin ilgi odağı olan İstanbul Boğazını da özel teknelerle gezen Hintli misafirler, düzenlenen özel eğlence gecelerinde Türk yemeklerinin de tadına baktı. 

Daha önce farklı ülkelerdeki kurumsal etkinliklerinde ödül törenlerini hep uluslararası zincir otellerde gerçekleştiren firma, İstanbul organizasyonunda Grand Cevahir Hotel’de karar kılarak ilk kez farklı bir tercihte bulundu. Hintli ilaç firmasının, başarılı personellerini ödüllendirmek amacıyla 13-15 Temmuz 2018 tarihleri arasında Grand Cevahir Hotelde düzenlediği 3 bin 500 kişilik ödül töreni de kusursuz bir organizasyonla gerçekleştirildi.

Son üç yılın en büyük incentive etkinliği olan bu dev operasyonu başarıyla gerçekleştiren TravelShop Turkey Genel Müdürü Murtaza Kalender, Türkiyenin Hindistan pazarına girerek hakettiği payı alabilmesi için bir dönüm noktası olacak bu organizasyonu alabilmek için dört yıldır çalıştıklarını belirterek şunları söyledi: 

"10 milyon doları aşan bütçesiyle ülkemize de ciddi bir döviz girdisi sağlayan böylesine büyük ve önemli bir organizasyonu başarıyla gerçekleştirmekten dolayı son derece mutlu ve gururluyuz. Bu organizasyon Türkiyenin Hindistan pazarından hakettiği payı alması için bir referans olacak. Amacımız; Hindistan pazarında ülkemizi daha ileri götürerek, Hindistandan yurtdışına çıkanlardan 2 milyon kişiyi Türkiyeye gelmesini sağlamaktır. Ülkemizin 2023 turizm vizyonu kapsamında bu gerçekleşecektir.”

 
Tarih       : 21 Temmuz 2018
 
 

                                           Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | TurMed Turizm Medya Yayın Grubu Kuruluşudur                                                                                                                                                                                   DJ İstek Paneli Girişi

 

 

sanalbasin.com üyesidir