YAVUZ ÇERÇİ (ANKARA) ,   ITS MY LİFE , Bon JOVİ...    |           YAVUZ ÇERÇİ (ANKARA) ,   YAYININIZ ÇOK GÜZEL ... TEŞEKKÜRLER......    |           Zafer (İzmir ) ,   Bütün Turizm çalışanlarına ve dostlarına selamlar.Dj snake magenta riddim....    |           Ayşegül Nerdeee (Yaşamkent) ,   Terence Trent T'Arby den Rain...    |           Hilton Garden Inn (İstanbul) ,   Red Hot Chili Peppers ...    |           Elif (Kosova) ,   Ardian Bujupi Xhensila - Cika Cika...    |           Londradan (Otelci) ,   Yurt dışında çalışan bir Türk turizmci olarak Turizm sektörüne böyle bir değer kazırdığınız için teşekkürler. Londradaki butik otelimizde sürekli ve kesintisiz olarak dinliyor ve dinletiyoruz :)...    |           Melis Karagöl (İzmir) ,   Seçtiğiniz kaliteli müziklerden dolayı tebrik ediyorum. Otelimizde kesintisiz dinliyoruz ve dinletiyoruz :)...    |           yekta (ankara) ,   Seven Nation Army çabilirmisiniz ...    |           yekta (ankara) ,   Flo Rida - Good Feeling...    |           Cemil Başer (Fransa) ,   Fransadan selamlar. Keyifle dinliyoruz...    |           Murathikmen (Çin ) ,   Çin Şanghai dan selamlar düzelsin artık memleket yurda dönelim :(...    |           Metin Gürbüz (Kayseri) ,   Kayserden herkese selamlar. Red Hot Chili Peppers dan Californication ı çalarmısınız ?...    |           Ethem Kaynak (Ankara) ,   Ankaradan selamlar.sizleri tebrik ediyorum. Otelimiz genel alanlarında yayınınızı vermeye başladık bile. İyi yayınlar....    |           Nehir aymaz (antalya) ,   Sektöre kazandırdığınız bu değerden dolayı sizleri tebrik ediyorum....    |           Kerem Cangöz (Bursa) ,   Bursadan herkese selamlar. böyle bir radyoyu sektörümüze kazırdığınız için sizlere sonsuz teşekkür ederim. ...    |           Angels Otel (Antalya) ,   Antalya Angels Otelden selamlar. Otelde konaklayan tüm misafirlerimiz için Bon Jovi den bir şarkı istiyoruz....    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

Semih Zazaoğlu: ''Ankara yeni dönemde uluslararası spor organizasyonlarına ev sahipliği yapacak''

 

Düzenlediği Ulusal ve uluslararası spor organizasyonlarıyla dikkatleri çeken Aymir Turizm Organizasyon Genel Koordinatörü Semih Zazaoğlu, yeni dönemde Türk sporunun büyük ve iddialı projelere imza atacağını kaydetti.

Zazaoğlu dünyada spor organizasyonlarının ülke tanıtımından, turizme kadar  büyük etkisi bulunduğunu vurguladı.

 

 

 

 

Zazaoğlu, “Sayın Cumhurbaşkanımız RecepTayyip Erdoğan yeni kabineyi çok iddialı ve güçlü isimlerden oluşturdu. Bunun en güzel yansımasını sporda görüyoruz. Türk sporunun tabana yayılması için çalışan SayınDr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun Gençlik ve Spor Bakanı, ‘Asrın Güreşçisi” unvanının sahibi eski milli güreşçi Sayın Hamza Yerlikaya’nın da Bakan Yardımcılığına atanması beraberin de büyük başarıları da getirecektir” dedi.

Zazaoğlu, herkes için spora erişilebilirliğin sağlanması amacıyla çok sayıda tesisin ülkeye kazandırılmasına katkıda bulunan ve Gençlik ve Spor Bakanı olan Sayın Dr. Kasapoğlu ile Bakan Yardımcılığına getirilen Olimpiyat, Dünya ve Avrupa şampiyonu eski milli güreşçi Sayın Hamza Yerlikaya’dan beklentilerinin büyük olduğunu söyledi. Zazaoğlu; şöyle devam etti:

“Sporun ve sporcunun derdini anlayan ve sporun içinden gelen atamalarla, Türkiye’nin sporda altın çağını yaşayacağına inanıyoruz. Türkiye’nin yaşamın her alanında yakaladığı büyük başarılara sporun her dalında da karşılık bulmalı. Dünya sporunda Türk damgası kendisini göstermeli. Tüm spor dallarında uluslar arası başarıyı yakalayacak alt yapıya sahibiz. Yeni Bakanımız ve Bakan Yardımcımızla Türkiye arzu ettiği seviyeyi yakalayacaktır”

Dünyada spor organizasyonlarının ülke tanıtımından, turizme kadar  büyük etkisi bulunduğunu vurgulayan Zazaoğlu, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep  Tayyip Erdoğan’ın büyük desteği ile Ankara’nın son 10 yılda gerek spor gerekse kültürel anlamda önemli organizasyonlara ev sahipliği yapmaya başladı” dedi.

Zazaoğlu, “Yeni dönemde Başkent Ankara’nın Avrupa başkentleri gibi büyük spor organizasyonlarına ev sahipliği yapacağına yürekten inanıyoruz. Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Bakan Yardımcımız Sayın Hamza Yerlikaya’nın bu doğrultuda da projeler üreteceğine inanıyoruz. Bu projelerin yaşama geçmesi için el birliği ile çalışmalıyız.Bu konuda yeni spor yatırımlarını da göz önüne alırsak Ankara’nın bu konuda en önemli merkezlerden biri olacağını görmekteyiz” diye konuştu.

 
Tarih       : 31 Temmuz 2018
 
 

                                           Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | TurMed Turizm Medya Yayın Grubu Kuruluşudur                                                                                                                                                                                   DJ İstek Paneli Girişi

 

 

sanalbasin.com üyesidir