YAVUZ ÇERÇİ (ANKARA) ,   ITS MY LİFE , Bon JOVİ...    |           YAVUZ ÇERÇİ (ANKARA) ,   YAYININIZ ÇOK GÜZEL ... TEŞEKKÜRLER......    |           Zafer (İzmir ) ,   Bütün Turizm çalışanlarına ve dostlarına selamlar.Dj snake magenta riddim....    |           Ayşegül Nerdeee (Yaşamkent) ,   Terence Trent T'Arby den Rain...    |           Hilton Garden Inn (İstanbul) ,   Red Hot Chili Peppers ...    |           Elif (Kosova) ,   Ardian Bujupi Xhensila - Cika Cika...    |           Londradan (Otelci) ,   Yurt dışında çalışan bir Türk turizmci olarak Turizm sektörüne böyle bir değer kazırdığınız için teşekkürler. Londradaki butik otelimizde sürekli ve kesintisiz olarak dinliyor ve dinletiyoruz :)...    |           Melis Karagöl (İzmir) ,   Seçtiğiniz kaliteli müziklerden dolayı tebrik ediyorum. Otelimizde kesintisiz dinliyoruz ve dinletiyoruz :)...    |           yekta (ankara) ,   Seven Nation Army çabilirmisiniz ...    |           yekta (ankara) ,   Flo Rida - Good Feeling...    |           Cemil Başer (Fransa) ,   Fransadan selamlar. Keyifle dinliyoruz...    |           Murathikmen (Çin ) ,   Çin Şanghai dan selamlar düzelsin artık memleket yurda dönelim :(...    |           Metin Gürbüz (Kayseri) ,   Kayserden herkese selamlar. Red Hot Chili Peppers dan Californication ı çalarmısınız ?...    |           Ethem Kaynak (Ankara) ,   Ankaradan selamlar.sizleri tebrik ediyorum. Otelimiz genel alanlarında yayınınızı vermeye başladık bile. İyi yayınlar....    |           Nehir aymaz (antalya) ,   Sektöre kazandırdığınız bu değerden dolayı sizleri tebrik ediyorum....    |           Kerem Cangöz (Bursa) ,   Bursadan herkese selamlar. böyle bir radyoyu sektörümüze kazırdığınız için sizlere sonsuz teşekkür ederim. ...    |           Angels Otel (Antalya) ,   Antalya Angels Otelden selamlar. Otelde konaklayan tüm misafirlerimiz için Bon Jovi den bir şarkı istiyoruz....    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

Yeni bir tur operatörü Türkiye’de! Flamingo Tours Türkiye satışlarını açtı

 

Bulgaristan kökenli dev otel zinciri Albena Otelleri’nin sahibi olduğu Flamingo Tours, COOP TRR'nin katkılarıyla Türkiye operasyonuna 1 Ağustos itibariyle başladı.

İlk olarak Antalyaya rezervasyon alan Flamingo Tours, İstanbul ve Ege’ye de yayılacak.

 

 

 

 

Avrupa Türk Seyahat Acenteleri Birliği (COOP TRR) CEOsu Fatih Şenel, başta Almanya olmak üzere Avrupadaki Türk turizmine olan yüksek ilgiyi sıcak tutmak için çalıştıklarının altını çizerek,  pek çok tur operatörünün ilgisini çekmeyi başardıklarını vurguladı. Şenel, büyüklerin yanı sıra orta ve küçük ölçekli tur operatörleriyle sürekli temas halinde olduklarını ifade ederek, bunların COOP TRR üyelerinden kendi turizm ürünlerini de satmayı istediğini belirtti. Şenel, "Almanyadan Türkiyeye satışların çok yüksek gitmesi pek çok tur operatörünü heveslendiriyor. Türkiye ile çalışmak isteyen çok yeni tur operatörleri var. COOP TRRye gelip Türkiye ile aralarında köprü olmamızı istiyorlar. Flamingo Tours da bunlardan bir tanesi. Türkiye turizmi konusunda COOP TRRden danışmanlık isteyen Flamingo Tours, Bulgaristan kökenli bir operatör ve hitap ettiği turist profilinde Almanların yanı sıra Ruslar da mevcut. Almanyadan operasyonlarını öncelikli olarak Bulgaristana yapıyorlar. Bulgaristanın yanı sıra ikinci bir ülke arayışları vardı, bizim de desteğimizle Türkiyede karar kıldılar" dedi.

Fatih Şenel şöyle devam etti: "Flamingo Tours, 1 Ağustos tarihi itibariyle Türkiyeyi programına dahil ederek Antalyaya ilk operasyonlarını gerçekleştirmek için tüm tanıdık rezervasyon sistemlerinden (Traffcs, Schmertterling, Bistro, vb. gibi) satışa açtı. Almanyadan Bulgaristanın yanı sıra artık Türkiye Paket Turlarını Flamingo Toursdan da yapmak mümkün. Acentalığı olmayanlar bize müracaat edebilir".

Bulgaristanda turizm sezonunun dört ayla sınırlı kalmasına karşın Antalyanın neredeyse tüm yıla yayılan uzun sezonunun Flamingo Tours için en büyük avantaj olduğunu vurgulayan Şenel, Antalyanın yanı sıra İstanbula ve Ege bölgesine de turist göndereceklerini  ifade etti. Şenelin açıklamasına göre Flamingo Tours, Antalya ile başlayacak Türkiye’ye yayılacak.

COOP TRR CEOsu Cumhur Sefer de, bu türden çalışmalarının devam edeceğinin haberini verdi. Yakın zamanda yeni projelerinin hayata geçeceğini açıklayan Sefer, geleceği parlak Türk turizmine en yüksek katkıyı vermek için çalıştıklarını vurguladı. 

 

FLAMINGO TOURS

Flamingo Tours’un sahibi Bulgaristan kökenli dev otel zinciri Albena Otelleri. Albena, Romanya-Türkiye sınırı arasındaki bölgenin adı aynı zamanda. Çatısı altında 45 otel olan Albena Otelleri, ülkenin Karadeniz kıyısı boyunca her türden turistik tesisleriyle hizmet veriyor. Tatil, spor, SPA, Wellness, Kayak Merkezi, eğlence, su parkı alanlarında öne çıkan tesislerin ülke dışındaki marka bilinirliği de yüksek. Albena, bu yıl otellerinin kapasitesini genişletmek için 23 milyon Lev (11,8 milyon Euro) yatırım yapacağını açıkladı.

COOP TRR

Almanya merkezli COOP TRR- Avrupa Türk Seyahat Acenteleri Birliği, turizm sektöründe Türk şirketlerinin karşılaştıkları sorunları aşmak, sektörü geliştirmek, iyileştirmek için oluşturulmuş bağımsız bir platform. Platform üyelerinin 600den fazlası Almanyadan, diğer Avrupa ülkeleriyle birlikte toplamda acente sayısı bine yaklaştı. COOP TRR, İngiltere, Fransa, Hollanda, Belçika, İsviçre, Danimarka ve Avusturyadan yeni üyelerle Avrupaya yayılıyor.

COOP TRR’nin ana hedefleri; uluslararası piyasada Türk seyahat acentelerinin haklarını korumak, kazançlarını artırmak, satış işlemlerini kolaylaştırmak ve Türkiye turizm sektörüne katkıda bulunmak.

 
Tarih       : 08 Ağustos 2018
 
 

                                           Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | TurMed Turizm Medya Yayın Grubu Kuruluşudur                                                                                                                                                                                   DJ İstek Paneli Girişi

 

 

sanalbasin.com üyesidir