YAVUZ ÇERÇİ (ANKARA) ,   ITS MY LİFE , Bon JOVİ...    |           YAVUZ ÇERÇİ (ANKARA) ,   YAYININIZ ÇOK GÜZEL ... TEŞEKKÜRLER......    |           Zafer (İzmir ) ,   Bütün Turizm çalışanlarına ve dostlarına selamlar.Dj snake magenta riddim....    |           Ayşegül Nerdeee (Yaşamkent) ,   Terence Trent T'Arby den Rain...    |           Hilton Garden Inn (İstanbul) ,   Red Hot Chili Peppers ...    |           Elif (Kosova) ,   Ardian Bujupi Xhensila - Cika Cika...    |           Londradan (Otelci) ,   Yurt dışında çalışan bir Türk turizmci olarak Turizm sektörüne böyle bir değer kazırdığınız için teşekkürler. Londradaki butik otelimizde sürekli ve kesintisiz olarak dinliyor ve dinletiyoruz :)...    |           Melis Karagöl (İzmir) ,   Seçtiğiniz kaliteli müziklerden dolayı tebrik ediyorum. Otelimizde kesintisiz dinliyoruz ve dinletiyoruz :)...    |           yekta (ankara) ,   Seven Nation Army çabilirmisiniz ...    |           yekta (ankara) ,   Flo Rida - Good Feeling...    |           Cemil Başer (Fransa) ,   Fransadan selamlar. Keyifle dinliyoruz...    |           Murathikmen (Çin ) ,   Çin Şanghai dan selamlar düzelsin artık memleket yurda dönelim :(...    |           Metin Gürbüz (Kayseri) ,   Kayserden herkese selamlar. Red Hot Chili Peppers dan Californication ı çalarmısınız ?...    |           Ethem Kaynak (Ankara) ,   Ankaradan selamlar.sizleri tebrik ediyorum. Otelimiz genel alanlarında yayınınızı vermeye başladık bile. İyi yayınlar....    |           Nehir aymaz (antalya) ,   Sektöre kazandırdığınız bu değerden dolayı sizleri tebrik ediyorum....    |           Kerem Cangöz (Bursa) ,   Bursadan herkese selamlar. böyle bir radyoyu sektörümüze kazırdığınız için sizlere sonsuz teşekkür ederim. ...    |           Angels Otel (Antalya) ,   Antalya Angels Otelden selamlar. Otelde konaklayan tüm misafirlerimiz için Bon Jovi den bir şarkı istiyoruz....    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

ATİD Başkanı Akman: ''2020 Türkiye'de Başkent yılı olsun''

 

Anadolu Ankara Turizm İşletmecileri Derneği (ATİD) Başkanı Birol Akman ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Bakan Yardımcısı Alpaslan’a Ankara turizminin gelişmesine yönelik projelerini aktaran Akman, Ankara’nın tanıtımına ve turizminin gelişmesine katkı sağlamak amacıyla, 2020 yılının Türkiye’de Başkent Yılı olması önerisinde bulundu. 

 

 ATİD Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan’ı makamında ziyaret eden ATİD Başkanı Birol Akman, sektörün içinden gelen bir Kültür ve Turizm Bakanı olmasından dolayı duydukları mutluluğu aktardı. Ankara’da önemli bir turizm potansiyeli olduğunu ve bu potansiyelin harekete geçirilmesi gerektiğini belirten Akman, Ankara’nın tanıtım faaliyetlerine ağırlık verilmesini ve bunun için destek istediklerini anlattı.  

Ankara turizmine yönelik sorunlara çözüm getirilmesi adına bir Ankara Çalıştayı yapılması noktasında çalışmalara başlanması gerektiğini de belirten Akman, Ankara’ya direk uçuş sayılarının artırılması noktasında Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan’dan destek istedi. Ankara’nın kongre ve sağlık turizmin de başkenti olması noktasında çalışmaların yürütülmesi ve geliştirilmesi gerektiğini vurgulayan Akman, Başkent’e yapılması planlanan kongre ve fuar alanının biran önce bitirilmesi gerektiğini kaydetti. 

Ankara turizmine katkı sağlayacağını düşündükleri Ankapark’ın biran önce açılması gerektiğini belirten Akman, Ulus Tarihi Kent Projesi’nin de en yakın zamanda hayata geçmesi noktasında çalışmaların bitirilmesinin önemine dikkat çekti. ATİD Başkanı Akman, ayrıca Ankara’nın tanıtımına ve turizminin gelişmesine katkı sağlamak amacıyla ‘2020 yılının Türkiye’de Başkent Yılı olması’ önerisinde bulundu.

Ankaralı turizmcilerin ziyaretinden son derece mutlu olduğunu kaydeden Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan, her zaman sektör temsilcileri ile bir araya geleceklerini belirtti. ATİD’in “Ankara’nın tanıtımı” konusundaki  taleplerine destek olacaklarını belirten Alpaslan, Ankara turizmine yönelik sorunlara çözüm getirilmesi adına bir Ankara Çalıştaya da sıcak baktığını kaydetti.

Ankara turizmini geliştirmeye yönelik projeleri sunmak adına Ankaralı turizm sivil toplum kuruluşlarıyla Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan’ı tekrar ziyaret etmek istediklerini de kaydeden Akman, Başkent’in turizmine katkı sağlayacak her türlü projenin içinde yer alacaklarını dile getirdi. 

 
Tarih       : 10 Ağustos 2018
 
 

                                           Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | TurMed Turizm Medya Yayın Grubu Kuruluşudur                                                                                                                                                                                   DJ İstek Paneli Girişi

 

 

sanalbasin.com üyesidir