YAVUZ ÇERÇİ (ANKARA) ,   ITS MY LİFE , Bon JOVİ...    |           YAVUZ ÇERÇİ (ANKARA) ,   YAYININIZ ÇOK GÜZEL ... TEŞEKKÜRLER......    |           Zafer (İzmir ) ,   Bütün Turizm çalışanlarına ve dostlarına selamlar.Dj snake magenta riddim....    |           Ayşegül Nerdeee (Yaşamkent) ,   Terence Trent T'Arby den Rain...    |           Hilton Garden Inn (İstanbul) ,   Red Hot Chili Peppers ...    |           Elif (Kosova) ,   Ardian Bujupi Xhensila - Cika Cika...    |           Londradan (Otelci) ,   Yurt dışında çalışan bir Türk turizmci olarak Turizm sektörüne böyle bir değer kazırdığınız için teşekkürler. Londradaki butik otelimizde sürekli ve kesintisiz olarak dinliyor ve dinletiyoruz :)...    |           Melis Karagöl (İzmir) ,   Seçtiğiniz kaliteli müziklerden dolayı tebrik ediyorum. Otelimizde kesintisiz dinliyoruz ve dinletiyoruz :)...    |           yekta (ankara) ,   Seven Nation Army çabilirmisiniz ...    |           yekta (ankara) ,   Flo Rida - Good Feeling...    |           Cemil Başer (Fransa) ,   Fransadan selamlar. Keyifle dinliyoruz...    |           Murathikmen (Çin ) ,   Çin Şanghai dan selamlar düzelsin artık memleket yurda dönelim :(...    |           Metin Gürbüz (Kayseri) ,   Kayserden herkese selamlar. Red Hot Chili Peppers dan Californication ı çalarmısınız ?...    |           Ethem Kaynak (Ankara) ,   Ankaradan selamlar.sizleri tebrik ediyorum. Otelimiz genel alanlarında yayınınızı vermeye başladık bile. İyi yayınlar....    |           Nehir aymaz (antalya) ,   Sektöre kazandırdığınız bu değerden dolayı sizleri tebrik ediyorum....    |           Kerem Cangöz (Bursa) ,   Bursadan herkese selamlar. böyle bir radyoyu sektörümüze kazırdığınız için sizlere sonsuz teşekkür ederim. ...    |           Angels Otel (Antalya) ,   Antalya Angels Otelden selamlar. Otelde konaklayan tüm misafirlerimiz için Bon Jovi den bir şarkı istiyoruz....    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

Dalyan'ı Keşfet bedava tatili kap

 

Dalyan’da en iyi hizmet veren işletmelerin ve yılın şanslı tatilci ailesinin sosyal medya üzerinden seçileceği “Dalyan’ın Enleri” projesi başladı.

Dalyan’a gelen tatilciler, dalyanikesfet facebook ve instagram sayfalarını ziyaret ederek hizmet aldıkları işletmeleri değerlendirebilecek.

En iyi işletmelerin, 19 Ağustos-30 Eylül’de bölgede tatilini geçirenlerin değerlendirmeleri ile jüri tarafından belirlenirken, Dalyan’da geçirdiği tatilden fotoğraf ve videolarını paylaşan tatilcilerden bir çiftin ise gelecek yıl ücretsiz tatil yapma fırsatı bulacağı açıklandı.

Gazeteci Ersin Turan ve Turizmci Ali Mürşit Yağmur tarafından başlatılan “Dalyan’ın Enleri” projesinin tanıtımı yapıldı.Düzenlenen tanıtıma Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik, Dalyan Su Ürünleri Kooperatifi (DALKO) Başkanı Arif Yalılı, turizmciler ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri destek verdi.

Dalyan destinasyonunu tanıtmak amacıyla birçok etkinlik yaptıklarını hatırlatan Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik; “İletişimin ve ulaşımın gelişmesi ile birlikte dünyada gezilebilecek yerler çoğaldı. Bu çoğalma ile birlikte turizm destinasyonlarının daha çekici olmaları için kendi kalitelerini arttırmaları gerekiyor. Bölgemizde gazeteci Ersin Turan ve turizmci Ali Mürşit Yağmur’un önderliğinde bir yarışma düzenleniyor. Sadece, Dalyan’a gelen konuklarımız katılabilecek. Ayrıca kendi iç denetim mekanizmamızı çalıştırmak açısından önemli bir etkinlik olacak. Turizmin kalitesini arttırmak ve bölgenin daha cazip hale gelmesi adına önemli bir uygulama olduğunu düşünüyorum.” diye konuştu.

Amaç kaliteyi artırmak

Dalyan bölgesinin tarihi, doğası, denizi ile çok güzel olduğunu söyleyen Ali Mürşit Yağmur; “Yıl boyunca tesisler yerli ve yabancı tatilcilere hizmet veriyor. Sezon sonunda hem işletmelerin kaynaşmasını hem de turizmciye bir ödül vermeyi istiyoruz. Güzel eleştiriler ile kalitemizi daha ne kadar artırabiliriz onun mücadelesini veriyoruz.” şeklinde konuştu.

1 çifte 1 hafta ücretsiz tatil

Proje kapsamında sosyal medya üzerinden yılın en iyi tatilcisini de seçeceklerini belirten Ersin Turan, şunları kaydetti; “Dalyan’a gelen ve çektikleri en güzel anılarını sosyal medya sayfamızda paylaşan ziyaretçiler arasından jürinin belirleyeceği bir çifte ücretiz tatil yapma şansı vereceğiz. İşletmeler için olumsuz yorumlarda muhakkak gelecektir. Yorumların değerlendirmesini jüri yapacak. Adres ve telefon numarası olmayan yorumları ise göz ardı edeceğiz. Çünkü amacımız turizmcileri karalamak değil.”

Tatilciler, facebook.com/dalyanikesfet veya instagram.com/dalyanikesfet sayfalarını ziyaret ederek hizmet aldıkları işletmeleri değerlendirebilecek. Tatilini Dalyan’da geçiren çiftler ise ücretsiz tatil fırsatı için fotoğraf ve videolarını sayfada paylaşabilecek.

 
Tarih       : 16 Ağustos 2018
 
 

                                           Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | TurMed Turizm Medya Yayın Grubu Kuruluşudur                                                                                                                                                                                   DJ İstek Paneli Girişi

 

 

sanalbasin.com üyesidir