YAVUZ ÇERÇİ (ANKARA) ,   ITS MY LİFE , Bon JOVİ...    |           YAVUZ ÇERÇİ (ANKARA) ,   YAYININIZ ÇOK GÜZEL ... TEŞEKKÜRLER......    |           Zafer (İzmir ) ,   Bütün Turizm çalışanlarına ve dostlarına selamlar.Dj snake magenta riddim....    |           Ayşegül Nerdeee (Yaşamkent) ,   Terence Trent T'Arby den Rain...    |           Hilton Garden Inn (İstanbul) ,   Red Hot Chili Peppers ...    |           Elif (Kosova) ,   Ardian Bujupi Xhensila - Cika Cika...    |           Londradan (Otelci) ,   Yurt dışında çalışan bir Türk turizmci olarak Turizm sektörüne böyle bir değer kazırdığınız için teşekkürler. Londradaki butik otelimizde sürekli ve kesintisiz olarak dinliyor ve dinletiyoruz :)...    |           Melis Karagöl (İzmir) ,   Seçtiğiniz kaliteli müziklerden dolayı tebrik ediyorum. Otelimizde kesintisiz dinliyoruz ve dinletiyoruz :)...    |           yekta (ankara) ,   Seven Nation Army çabilirmisiniz ...    |           yekta (ankara) ,   Flo Rida - Good Feeling...    |           Cemil Başer (Fransa) ,   Fransadan selamlar. Keyifle dinliyoruz...    |           Murathikmen (Çin ) ,   Çin Şanghai dan selamlar düzelsin artık memleket yurda dönelim :(...    |           Metin Gürbüz (Kayseri) ,   Kayserden herkese selamlar. Red Hot Chili Peppers dan Californication ı çalarmısınız ?...    |           Ethem Kaynak (Ankara) ,   Ankaradan selamlar.sizleri tebrik ediyorum. Otelimiz genel alanlarında yayınınızı vermeye başladık bile. İyi yayınlar....    |           Nehir aymaz (antalya) ,   Sektöre kazandırdığınız bu değerden dolayı sizleri tebrik ediyorum....    |           Kerem Cangöz (Bursa) ,   Bursadan herkese selamlar. böyle bir radyoyu sektörümüze kazırdığınız için sizlere sonsuz teşekkür ederim. ...    |           Angels Otel (Antalya) ,   Antalya Angels Otelden selamlar. Otelde konaklayan tüm misafirlerimiz için Bon Jovi den bir şarkı istiyoruz....    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

İzmir Enternasyonal Fuarı kapılarını 87’nci kez açıyor

 

Türkiye’nin ilk büyük fuarlarından olan İzmir Enternasyonal Fuarı kapılarını 87’nci kez açacak.

7 - 16 Eylül tarihleri arasında İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından düzenlenecek Türkiye’nin ilk ve tek genel ticaret fuarı İzmir Enternasyonal Fuarı 87’nci kez kapılarını açacak. İzmir başta olmak üzere, yurt içi ve dışından ziyaretçilerini bekleyen İzmir Enternasyonal Fuarı, on gün sürecek etkinliklerle ticaret, kültür, sanat ve eğlencenin merkezi olacak. Ana sponsoru Folkart, inovasyon ana sponsoru Vestel ve etkinlik sponsoru Migros olan İzmir Enternasyonal Fuarı, ana teması ’teknoloji’ ile son teknolojik gelişmeleri İzmir’de buluşturacak.

İzmir Enternasyonal Fuarı’nın açılışı öncesinde Kültürpark’ta İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak ile Vestel Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdürü Ergün Güler ortak basın toplantısı düzenledi. Düzenlenen toplantıda konuşan Başkan Kocaoğlu, fuar olarak her türlü sponsorluk desteklerine açık olduklarını belirterek, "Sponsor olmayı düşünen bütün firmalara açığız. Dünya geneline baktığınız zaman bu tür organizasyonlar sponsorların ciddi katılımlarıyla yürüyor. Özellikle İzmirli iş insanlarından bu desteği bekliyoruz. Umuyorum gerçekleşir. Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığıyla uzun yıllardır bu fuarı gerçekleştiriyoruz. Uluslararası boyutlarında davetleri Ticaret Bakanlığımız yapıyor" dedi.

İzmir Enternasyonel Fuarı’nın çok fonksiyonlu bir fuar olduğunu ifade eden Kocaoğlu, “Biz kültüre, sanata ağırlık vererek ticaretin yanında eğlenceyle anılan fuarı, bugünün koşullarında yine eğlenceye kültüre taşıyarak sürdürüyoruz. Fuar 2022 yılında yüz yılını tamamlayacak ve İzmir’e ciddi katkıda bulunuyor. Cephede birbiriyle savaşan ülkeler İzmir fuarında buluşuyor. Soğuk savaşı sürdürürken İzmir fuarında buluşmaları fuarın ayrıca tarihi ve misyon zenginliğini göstermektedir. Dünyanın geldiği bu durumda fuarın, İzmir insanının dünya barışına, kardeşliğine mutlaka katkı yapacağına inanıyorum. Hem ülkemizin hem bölgemizin hem de dünyanın barışa ve kardeşliğe ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Bu kriz ortamını aşabilmek içinde fuarın ilaç olacağını düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

7-16 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek  İzmir Enternasyonal Fuarında partner ülke Sırbistan, odak ülke Hindistan, ana tema ise ’teknoloji’ olacak.

Fuar giriş ücretleri

İzmir Enternasyonal Fuarı’nın giriş saatleri 16.00 - 23.00 olarak belirlenirken, fuar giriş ücretleri, İzmirim Kart ile tam 4 TL, öğrenci ise 3 TL olurken; engelli ve refakatçi, gazi ve gazi yakını, şehit ailesi elektronik kart sahipleri ücretsiz olarak Kültürpark’a girebilecek. Kartla girişlerin yanı sıra bu yıl da Biletix ile girişler olacak.

 
Tarih       : 31 Ağustos 2018
 
 

                                           Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | TurMed Turizm Medya Yayın Grubu Kuruluşudur                                                                                                                                                                                   DJ İstek Paneli Girişi

 

 

sanalbasin.com üyesidir