YAVUZ ÇERÇİ (ANKARA) ,   ITS MY LİFE , Bon JOVİ...    |           YAVUZ ÇERÇİ (ANKARA) ,   YAYININIZ ÇOK GÜZEL ... TEŞEKKÜRLER......    |           Zafer (İzmir ) ,   Bütün Turizm çalışanlarına ve dostlarına selamlar.Dj snake magenta riddim....    |           Ayşegül Nerdeee (Yaşamkent) ,   Terence Trent T'Arby den Rain...    |           Hilton Garden Inn (İstanbul) ,   Red Hot Chili Peppers ...    |           Elif (Kosova) ,   Ardian Bujupi Xhensila - Cika Cika...    |           Londradan (Otelci) ,   Yurt dışında çalışan bir Türk turizmci olarak Turizm sektörüne böyle bir değer kazırdığınız için teşekkürler. Londradaki butik otelimizde sürekli ve kesintisiz olarak dinliyor ve dinletiyoruz :)...    |           Melis Karagöl (İzmir) ,   Seçtiğiniz kaliteli müziklerden dolayı tebrik ediyorum. Otelimizde kesintisiz dinliyoruz ve dinletiyoruz :)...    |           yekta (ankara) ,   Seven Nation Army çabilirmisiniz ...    |           yekta (ankara) ,   Flo Rida - Good Feeling...    |           Cemil Başer (Fransa) ,   Fransadan selamlar. Keyifle dinliyoruz...    |           Murathikmen (Çin ) ,   Çin Şanghai dan selamlar düzelsin artık memleket yurda dönelim :(...    |           Metin Gürbüz (Kayseri) ,   Kayserden herkese selamlar. Red Hot Chili Peppers dan Californication ı çalarmısınız ?...    |           Ethem Kaynak (Ankara) ,   Ankaradan selamlar.sizleri tebrik ediyorum. Otelimiz genel alanlarında yayınınızı vermeye başladık bile. İyi yayınlar....    |           Nehir aymaz (antalya) ,   Sektöre kazandırdığınız bu değerden dolayı sizleri tebrik ediyorum....    |           Kerem Cangöz (Bursa) ,   Bursadan herkese selamlar. böyle bir radyoyu sektörümüze kazırdığınız için sizlere sonsuz teşekkür ederim. ...    |           Angels Otel (Antalya) ,   Antalya Angels Otelden selamlar. Otelde konaklayan tüm misafirlerimiz için Bon Jovi den bir şarkı istiyoruz....    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

Rus bloggerlar Ankara'yı tanıtacak

 

Rusya ile Türkiye arasında yapılan turizm anlaşması kapsamında Rus blogger ve gazeteciler Ankara’yı tanıtacak

Ankara’nın sağlık turizminde dünyada bir marka haline gelmesi için etkin çalışmalar yürüttüklerini kaydeden Anadolu, Ankara Turizm İşletmecileri Derneği (ATİD) Başkanı Birol Akman,  gittikleri her fuar ve ülkede Ankara’nın termal turizmini tanıtmaya yönelik çaba sarf ettiklerini belirtti. Rusya ile Türkiye arasında yapılan sağlık turizmi anlaşması kapsamında, Ekim ve Kasım aylarında yaklaşık olarak 15 bin Rus’un Ankara’ya gelmesini beklediklerini dile getiren Akman, Rus blogger ve gazetecileri Ankara’ya davet ettiklerini bildirdi.

Başkent’in turizmde hak ettiği yere gelmesi için yaptıkları projelerden sonuç almaya başladıklarını anlatan Akman, Ankara’ya direkt uçuş sayısının artmasının da kent turizminin gelişmesine büyük katkı sağlayacağını söyledi. Bunun dışında,  Ankara’nın tanıtımı için fuar ve etkinliklere katılmaya önem verdiklerine değinen Akman, son dönemlerde Ankara’nın tanıtımda büyük bir çıkış yapıldığını söyledi. En son Moskova’daki Türkiye Festivali’ne ATİD Sağlık Turizmi Komisyonu Başkanı Ali Cenk Yorulmaz ile katıldıklarını hatırlatan Akman, festival kapsamında 100 bini aşkın Rus’a Ankara’nın termal turizmi hakkında birebir bilgi verildiği anlattı.

6 ülkeden 10 seyahat acentası

Bu dönemde, 60 yaş üstü Rus vatandaşlarının termal konseptli otellerden faydalanmasına ilişkin Rusya ile Türkiye arasındaki anlaşma yapıldığına değinen Akman, bu anlaşma çerçevesinde Ekim ve Kasım aylarından yaklaşık 15 bin Rus’un termal turizm kapsamında Ankara’ya gelmesini beklediklerini söyledi.

Ankara’yı dünya üzerinde daha fazla kişiye tanıtmak hedefiyle çeşitli çalışmalar düzenlediklerini de anlatan Akman, Kasım, Aralık ve Mart aylarında 6 ülkeden 100 acente firmasının Ankara’ya geleceğini ve kentin yerinde tanıtımının yapılacağını kaydetti. Bunun dışında Rus gazeteci ve bloggerları Ankara’ya davet ettiklerini dile getiren Akman, yakın zamanda bu organizasyonun gerçekleştirileceğini ve Rus bloggerların Ankara’yı soysal medya hesaplarından tanıtacağını ifade etti. 

Tüm bunlarla birlikte iç  turizmi hareketlendirmek hedefiyle de çalışmalar yürüttüklerini anlatan Akman, “Ankara’nın sağlık turizminin yanında tarih ve kültür turizmini de ayağa kaldırmalıyız. Başkent’in değerlerini çok iyi tanıtmalıyız. Ankara 3 tarihe başkentlik yapmış bir yer. 5’i dünya çapında ödüllü olmak üzere 56 müzemiz var. Ankara’nın tarihini, lezzetlerini, simidini, tavasını, dönerini önce Türkiye’ye sonra da dünyaya tanıtmalıyız. ATİD olarak, Ankara’yı  hak ettiği yere getirmenin peşindeyiz” diye konuştu.

 
Tarih       : 08 Eylül 2018
 
 

                                           Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | TurMed Turizm Medya Yayın Grubu Kuruluşudur                                                                                                                                                                                   DJ İstek Paneli Girişi

 

 

sanalbasin.com üyesidir