YAVUZ ÇERÇİ (ANKARA) ,   ITS MY LİFE , Bon JOVİ...    |           YAVUZ ÇERÇİ (ANKARA) ,   YAYININIZ ÇOK GÜZEL ... TEŞEKKÜRLER......    |           Zafer (İzmir ) ,   Bütün Turizm çalışanlarına ve dostlarına selamlar.Dj snake magenta riddim....    |           Ayşegül Nerdeee (Yaşamkent) ,   Terence Trent T'Arby den Rain...    |           Hilton Garden Inn (İstanbul) ,   Red Hot Chili Peppers ...    |           Elif (Kosova) ,   Ardian Bujupi Xhensila - Cika Cika...    |           Londradan (Otelci) ,   Yurt dışında çalışan bir Türk turizmci olarak Turizm sektörüne böyle bir değer kazırdığınız için teşekkürler. Londradaki butik otelimizde sürekli ve kesintisiz olarak dinliyor ve dinletiyoruz :)...    |           Melis Karagöl (İzmir) ,   Seçtiğiniz kaliteli müziklerden dolayı tebrik ediyorum. Otelimizde kesintisiz dinliyoruz ve dinletiyoruz :)...    |           yekta (ankara) ,   Seven Nation Army çabilirmisiniz ...    |           yekta (ankara) ,   Flo Rida - Good Feeling...    |           Cemil Başer (Fransa) ,   Fransadan selamlar. Keyifle dinliyoruz...    |           Murathikmen (Çin ) ,   Çin Şanghai dan selamlar düzelsin artık memleket yurda dönelim :(...    |           Metin Gürbüz (Kayseri) ,   Kayserden herkese selamlar. Red Hot Chili Peppers dan Californication ı çalarmısınız ?...    |           Ethem Kaynak (Ankara) ,   Ankaradan selamlar.sizleri tebrik ediyorum. Otelimiz genel alanlarında yayınınızı vermeye başladık bile. İyi yayınlar....    |           Nehir aymaz (antalya) ,   Sektöre kazandırdığınız bu değerden dolayı sizleri tebrik ediyorum....    |           Kerem Cangöz (Bursa) ,   Bursadan herkese selamlar. böyle bir radyoyu sektörümüze kazırdığınız için sizlere sonsuz teşekkür ederim. ...    |           Angels Otel (Antalya) ,   Antalya Angels Otelden selamlar. Otelde konaklayan tüm misafirlerimiz için Bon Jovi den bir şarkı istiyoruz....    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

COOP TRR Almanya’da tanıtım atağına devam ediyor

 

İyi geçen bir yılın ardından yeni sezon için tanıtım çalışmalarına başladıklarını söyleyen COOP TRR CEO'su Cumhur Sefer gelecek yıl için 6 milyon Alman turist tahmininde bulundu.

Türk kökenli seyahat acentecilerini tek çatı altında buluşturan Avrupa Türk Seyahat Acenteleri Birliği (COOP TRR) CEOsu Cumhur Sefer, başta Almanya olmak üzere Avrupadaki Türk turizmine olan yüksek ilgiyi sıcak tutmak için çalıştıklarını ve Türkiyenin en büyük turizm pazarlarından olan Almanyadan gelen turist sayısının artması için tanıtım çalışmalarının ara verilmeksizin devam etmesi gerektiğini bu kapsamda da COOP TRR olarak 2019 yılı tanıtım çalışmalarına şimdiden başladıklarını belirtti.

Bu hafta Almanyanın üç önemli şehri Münster, Hannover ve Düsseldorfta Türkiye Roadshowları (tanıtım turları) yapacaklarını anlatan Sefer şu açıklamalarda bulundu: 

"Almanyada sıcak satış yapan Türk kökenli acentalar ile sektörün önde gelen turizm şirketlerini bir araya getirerek yeni işbirlikleri için kapı aralamayı amaçlıyoruz. 11 Eylül Münster, 12 Eylül Hannover ve 13 Eylül Düsseldorf’dayız. Roadshowları Öger Tur, Balcok Reisen, Flamingo Tours, Ethno Kapital ve Münster/Osnabrück Havalimani işbirliği ile gerçekleştiriyoruz.”

COOP TRRnin roadshowlarının üçlü bloklar halinde yapıldığı, Aralık ayında da Güney Almanyada bu etkinliklere devam edeceklerini ve 2019un ilk ayından itibaren de fuarlara katılacaklarını belirten Sefer COOP TRRnin 2018 için yılbaşında yaptığı Türkiyeye gelecek Alman turist sayısının 5 milyona yaklaşacağı tahminin hayata geçmesine az kaldığını ifade etti.

Gelecek yıl Almanyadan Türkiyeye gidecek turist sayısının 5 milyonu rahat geçeceği, 6 milyonu zorlayacağı tahmininde bulunan Sefer, fiyat dengesinde de pozitif ibre gördüklerinin altını çizdi. Alman ailelerin ilgisinin geri dönmesinin yanı sıra, kültür ve spor, özellikle de golf turizmine de ilginin yeniden başladığını aktaran Sefer, kış satışlarının iyi gittiğini, içinde bulunulan sezonun Aralıka kadar uzayacağının sinyallerini aldıklarını ve gelecek yılbaşı sonrası kültür turlarının satışının artacağı öngörüsünde de bulundu.

Alman emekliler yeniden geliyor

COOP TRR üyesi acentelerden gelen bilgilere göre Alman emekli kesiminin Türkiyeye geri dönüşünün başladığını söyleyen Sefer, bunun kış sezonu için çok iyi bir işaret olduğunu, Alman emeklilere satılan paket turların üç-dört hafta gibi uzun süreli olmasının da büyük avantaj olduğuna dikkat çekti.

Tanıtıma ara vermek yok!

Bu artan ilgide Türk turizmcilerinin kriz zamanlarında bile kaliteden ödün vermeden yüksek hizmet vermesinin etkili olduğunu savunan Sefer şöyle devam etti:

"Geçen iki yılda Alman turistler düşük fiyata çok iyi hizmetler aldılar; bunda otellerin yanı sıra tur operatörlerinin de rolü büyük oldu. İşte bu yüksek ivmenin devam etmesi için tanıtım çalışmalarının ara verilmeksizin devam etmesi gerek. Gazete, televizyon, sosyal medya, bilboardlar ve bu gibi akla gelebilecek tüm iletişim araçlarında Türkiye reklamlarının bolca yer alması gerek. COOP TRR olarak, tanıtım konusunda üzerlerine düşen tüm görevleri yapmaya devam edeceğiz.

 
Tarih       : 10 Eylül 2018
 
 

                                           Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | TurMed Turizm Medya Yayın Grubu Kuruluşudur                                                                                                                                                                                   DJ İstek Paneli Girişi

 

 

sanalbasin.com üyesidir