YAVUZ ÇERÇİ (ANKARA) ,   ITS MY LİFE , Bon JOVİ...    |           YAVUZ ÇERÇİ (ANKARA) ,   YAYININIZ ÇOK GÜZEL ... TEŞEKKÜRLER......    |           Zafer (İzmir ) ,   Bütün Turizm çalışanlarına ve dostlarına selamlar.Dj snake magenta riddim....    |           Ayşegül Nerdeee (Yaşamkent) ,   Terence Trent T'Arby den Rain...    |           Hilton Garden Inn (İstanbul) ,   Red Hot Chili Peppers ...    |           Elif (Kosova) ,   Ardian Bujupi Xhensila - Cika Cika...    |           Londradan (Otelci) ,   Yurt dışında çalışan bir Türk turizmci olarak Turizm sektörüne böyle bir değer kazırdığınız için teşekkürler. Londradaki butik otelimizde sürekli ve kesintisiz olarak dinliyor ve dinletiyoruz :)...    |           Melis Karagöl (İzmir) ,   Seçtiğiniz kaliteli müziklerden dolayı tebrik ediyorum. Otelimizde kesintisiz dinliyoruz ve dinletiyoruz :)...    |           yekta (ankara) ,   Seven Nation Army çabilirmisiniz ...    |           yekta (ankara) ,   Flo Rida - Good Feeling...    |           Cemil Başer (Fransa) ,   Fransadan selamlar. Keyifle dinliyoruz...    |           Murathikmen (Çin ) ,   Çin Şanghai dan selamlar düzelsin artık memleket yurda dönelim :(...    |           Metin Gürbüz (Kayseri) ,   Kayserden herkese selamlar. Red Hot Chili Peppers dan Californication ı çalarmısınız ?...    |           Ethem Kaynak (Ankara) ,   Ankaradan selamlar.sizleri tebrik ediyorum. Otelimiz genel alanlarında yayınınızı vermeye başladık bile. İyi yayınlar....    |           Nehir aymaz (antalya) ,   Sektöre kazandırdığınız bu değerden dolayı sizleri tebrik ediyorum....    |           Kerem Cangöz (Bursa) ,   Bursadan herkese selamlar. böyle bir radyoyu sektörümüze kazırdığınız için sizlere sonsuz teşekkür ederim. ...    |           Angels Otel (Antalya) ,   Antalya Angels Otelden selamlar. Otelde konaklayan tüm misafirlerimiz için Bon Jovi den bir şarkı istiyoruz....    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

Bisikletli gezginler Osmanlı’nın izlerini arıyor

 

Turizmin çeşitlendirilmesi hedefi doğrultusunda özellikle Anadolu şehirlerinde gerçekleştirilen etkinliklerde yaşanan artış dikkat çekiyor.

Bu kapsamda düzenlenen etkinliklerden biri Türkiye Otelciler Birliğinin de (TÜROB) desteklediği Eskişehir, Bilecik ve Bursa’yı kapsayan gezgin bisikletçilerin katılımıyla yapılan bisiklet turu oldu. Bu tip etkinliklerin bölgenin tanıtımına önemli katkı sağladığını söyleyen TÜROB Eskişehir Temsilcisi Kaan Erdin, “Turu kapsayan illerimiz yoğun olarak iç pazar ile çalışıyor. Son dönemde Osmanlı temalı dizilerimizin yurtdışında yayınlanması ile yabancı ziyaretçilerimizin de ilgisini çekiyor. Bu tarz etkinlikler de tamamlayıcı rol oynuyor” dedi.

Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB) Eskişehir Temcilciliği’nin desteğiyle ‘Ertuğrul Gazi’nin İzinde Osmanlı Mirası’ sloganıyla İspanya merkezli Andolusian Routes ve Tura Turizm tarafından organize edilen bisiklet turu 13-20 Eylül 2018 tarihlerinde gerçekleştirildi. Eskişehir, Bilecik (Söğüt-Osmaneli) ve Bursa’yı (İznik) kapsayan 450 kilometrelik parkurda yapılan tura İngiltere den 12, İspanya’dan 5, İtalya’dan 3, Kanada’dan 9 ve Amerika’dan 10 gezgin bisiklet meraklısı katıldı.

Hedef geleneksel hale gelmesi

Etkinlikle ilgili bilgi veren TÜROB Eskişehir Temsilcisi Kaan Erdin, bu tip etkinliklerin bölgenin tanıtımına önemli katkı sağladığını söyledi. Turizmin çeşitlendirilmesi hedefi kapsamında bu tip etkinliklerin desteklenmesi gerektiğini kaydeden Erdin, bu konuda yeterli tanıtımın da yapılması halinde bölge için turizm için önemli bir cazibe oluşturacağına işaret etti. Bu yıl ki bisiklet turu organizasyonun tüm kesimlerde memnuniyet oluşturduğuna dikkat çeken Erdin, organizasyonun gelenekselleşerek devam etmesinin hedeflendiğini vurguladı.

Artık yabancıların da ilgisini çekiyor

Bisiklet turunu kapsayan illerimiz yoğun olarak iç pazar ile çalıştığını kaydeden Erdin, “Son dönemde Osmanlı temalı dizilerimizin yurtdışında yayınlanması ile yabancı ziyaretçilerimizin de ilgisini çekiyor. Gün geçtikçe bu payın artacağını düşünüyoruz. Bu tarz etkinlikler de tamamlayıcı rol oynuyor. TÜROB Eskişehir Temsilciliği olarak Eskişehir dışında bölgemizi ilgilendiren bu tarz etkinlikler ile bir bütün olan Frigya teması ile bölgemiz için diğer sivil toplum örgütleri ve kamu ile uyumlu bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu. 

 
Tarih       : 20 Eylül 2018
 
 

                                           Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | TurMed Turizm Medya Yayın Grubu Kuruluşudur                                                                                                                                                                                   DJ İstek Paneli Girişi

 

 

sanalbasin.com üyesidir