YAVUZ ÇERÇİ (ANKARA) ,   ITS MY LİFE , Bon JOVİ...    |           YAVUZ ÇERÇİ (ANKARA) ,   YAYININIZ ÇOK GÜZEL ... TEŞEKKÜRLER......    |           Zafer (İzmir ) ,   Bütün Turizm çalışanlarına ve dostlarına selamlar.Dj snake magenta riddim....    |           Ayşegül Nerdeee (Yaşamkent) ,   Terence Trent T'Arby den Rain...    |           Hilton Garden Inn (İstanbul) ,   Red Hot Chili Peppers ...    |           Elif (Kosova) ,   Ardian Bujupi Xhensila - Cika Cika...    |           Londradan (Otelci) ,   Yurt dışında çalışan bir Türk turizmci olarak Turizm sektörüne böyle bir değer kazırdığınız için teşekkürler. Londradaki butik otelimizde sürekli ve kesintisiz olarak dinliyor ve dinletiyoruz :)...    |           Melis Karagöl (İzmir) ,   Seçtiğiniz kaliteli müziklerden dolayı tebrik ediyorum. Otelimizde kesintisiz dinliyoruz ve dinletiyoruz :)...    |           yekta (ankara) ,   Seven Nation Army çabilirmisiniz ...    |           yekta (ankara) ,   Flo Rida - Good Feeling...    |           Cemil Başer (Fransa) ,   Fransadan selamlar. Keyifle dinliyoruz...    |           Murathikmen (Çin ) ,   Çin Şanghai dan selamlar düzelsin artık memleket yurda dönelim :(...    |           Metin Gürbüz (Kayseri) ,   Kayserden herkese selamlar. Red Hot Chili Peppers dan Californication ı çalarmısınız ?...    |           Ethem Kaynak (Ankara) ,   Ankaradan selamlar.sizleri tebrik ediyorum. Otelimiz genel alanlarında yayınınızı vermeye başladık bile. İyi yayınlar....    |           Nehir aymaz (antalya) ,   Sektöre kazandırdığınız bu değerden dolayı sizleri tebrik ediyorum....    |           Kerem Cangöz (Bursa) ,   Bursadan herkese selamlar. böyle bir radyoyu sektörümüze kazırdığınız için sizlere sonsuz teşekkür ederim. ...    |           Angels Otel (Antalya) ,   Antalya Angels Otelden selamlar. Otelde konaklayan tüm misafirlerimiz için Bon Jovi den bir şarkı istiyoruz....    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

Inventum Global Rusya mice pazarında sınırları zorluyor

 

Rus pazarında işbirliği yaptığı MICE acentalarını her yıl sıradışı gezi programlarıyla ödüllendiren Inventum Global, bu sene de Arjantin ve Brezilya gezisiyle, çıtayı yükseltti.

Inventum Global tarafından her yıl düzenlenen “Inventum Global Prezantasyon” adlı teşvik gezisi bu yıl 11-17Kasım 2018 tarihleri arasında Arjantin-Brezilya’da yapılacak.

Inventum Global her yıl Rus Mice pazarının en iyilerini, Türkiye’den seçkin otellerin karar vericileriyle birlikte, Dünya’nın farklı noktalarında bir araya getiriyor. İlki 2015 yılında Mauritius, ikincisi 2016 yılında Vietnam ve geçtiğimiz yıl da Tanzanya’ya düzenlenen Inventum Global Prezantasyon’larının, 2018 rotası olarak Arjantin-Brezilya’yı belirlediklerini söyleyen, Inventum Global’in ortağı Bünyat Özpak ’’Her yıl Dünya’nın farklı noktalarına düzenlediğimiz prezantasyonlarımızda amaç Rus acentelerimiz ve değerli otelci dostlarımızla bir arada keyifli günler geçirirken önümüzdeki yılın planlaması ve yeniliklerle ilgili bilgi/fikir alışverişinde bulunmak, geçtiğimiz yıldaki destekleri için partnerlerimize teşekkür edip, onlara kendilerini bir nebze de olsa özel ve önemli hissettirmek. Bu esnadada, keşifler yapmak ve sıcak dostluklar kurulmasına vesile olabilmek. Önceki yıllardaki gezilerimizde çok keyifli anlar, anılar biriktirdik. MICE acentelerimizin ve otelci dostlarımızın takvimlerine girmeyi başaran ve her yıl ilgi ve merakla bekledikleri bir organizasyon olan prezantasyonlarımızın bu yıl ki ayağını Arjantin-Brezilya olarak belirledik. Kasım ayında çok dolu bir programla hep birlikte Güney Amerika kıtasının en gözde iki destinasyonunudeneyimlemek için yola çıkıyoruz.’’ şeklinde konuştu.

Program 11 Kasım 2018’de Buenos Aires ile başlayacak

Tangonun ülkesi Arjantin’in kültürel zenginlikleri ve eşsiz lezzetlerinin deneyimleneceği programda National Park ve Igiuazu Şelaleleri, Arjantin’in şarap bağları, Latin müzikleri ve muhteşem tango gösterileri yer alıyor. Özel lezzetlerin keşfedileceği en şık restaurantlarda Arjantin’i yaşatacak her türlü detayın organize edildiği gezide katılımcıları benzersiz deneyimler bekliyor.

14 Kasım Brezilya Rio de Janeiro programıyla devam edecek geizde konuklar, Chirist de Redeemer (Kurtarıcı İsa) heykeli, dünyaca ünlü Copacabana, Ipenema plajlarını keşfedip, karnavalı deneyimlerken, Sugar Loaf tepesinde gün batımıkokteyligibiözel olarak hazırlanan programlarla, eşsiz atmosferi ile Brezilya’yı yemek, müzik ve dans ile deneyimleme fırsatı bulacaklar.

 
Tarih       : 21 Eylül 2018
 
 

                                           Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | TurMed Turizm Medya Yayın Grubu Kuruluşudur                                                                                                                                                                                   DJ İstek Paneli Girişi

 

 

sanalbasin.com üyesidir