Mehmet (Hatay) ,   Macklemore & Ryan Lewis Can't hold us...    |           YAVUZ ÇERÇİ (ANKARA) ,   ARKA ARKAYA BonJOVİDEN 6 ŞARKI İSTEYECEĞİM. br1- livin’ on a prayerbr2- you give love a bad namebr3- it’s my lifebr4- have a nice daybr5- wanted dead or alivebr6- bad medicine TEŞEKKÜRLER......    |           Mahmut .kartal (Ümraniyee. İst) ,   Tur . 🚐. Trnsfer...    |           YAVUZ ÇERÇİ (ANKARA) ,   ITS MY LİFE , Bon JOVİ...    |           YAVUZ ÇERÇİ (ANKARA) ,   YAYININIZ ÇOK GÜZEL ... TEŞEKKÜRLER......    |           Zafer (İzmir ) ,   Bütün Turizm çalışanlarına ve dostlarına selamlar.Dj snake magenta riddim....    |           Ayşegül Nerdeee (Yaşamkent) ,   Terence Trent T'Arby den Rain...    |           Hilton Garden Inn (İstanbul) ,   Red Hot Chili Peppers ...    |           Elif (Kosova) ,   Ardian Bujupi Xhensila - Cika Cika...    |           Londradan (Otelci) ,   Yurt dışında çalışan bir Türk turizmci olarak Turizm sektörüne böyle bir değer kazırdığınız için teşekkürler. Londradaki butik otelimizde sürekli ve kesintisiz olarak dinliyor ve dinletiyoruz :)...    |           Melis Karagöl (İzmir) ,   Seçtiğiniz kaliteli müziklerden dolayı tebrik ediyorum. Otelimizde kesintisiz dinliyoruz ve dinletiyoruz :)...    |           yekta (ankara) ,   Seven Nation Army çabilirmisiniz ...    |           yekta (ankara) ,   Flo Rida - Good Feeling...    |           Cemil Başer (Fransa) ,   Fransadan selamlar. Keyifle dinliyoruz...    |           Murathikmen (Çin ) ,   Çin Şanghai dan selamlar düzelsin artık memleket yurda dönelim :(...    |           Metin Gürbüz (Kayseri) ,   Kayserden herkese selamlar. Red Hot Chili Peppers dan Californication ı çalarmısınız ?...    |           Ethem Kaynak (Ankara) ,   Ankaradan selamlar.sizleri tebrik ediyorum. Otelimiz genel alanlarında yayınınızı vermeye başladık bile. İyi yayınlar....    |           Nehir aymaz (antalya) ,   Sektöre kazandırdığınız bu değerden dolayı sizleri tebrik ediyorum....    |           Kerem Cangöz (Bursa) ,   Bursadan herkese selamlar. böyle bir radyoyu sektörümüze kazırdığınız için sizlere sonsuz teşekkür ederim. ...    |           Angels Otel (Antalya) ,   Antalya Angels Otelden selamlar. Otelde konaklayan tüm misafirlerimiz için Bon Jovi den bir şarkı istiyoruz....    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

COOP TRR Antalya’da artık daha güçlü!

 

Türk kökenli seyahat acentecilerini tek çatı altında buluşturan Avrupa Türk Seyahat Acenteleri Birliği (COOP TRR) Turizmin başkenti Antalya’da bir büro açtı.

COOP TRR, Türkiyedeki turizm meslek örgütleri ve konaklama tesisleri ile Almanya’daki reise bürolar arasındaki işbirliğini güçlendirmeyi hedefliyor. COOP TRR CEO’su Cumhur Sefer, “Hedefimiz Türkiye’ye 12 ay boyunca turist göndermek” dedi.

Türk kökenli seyahat acentecilerini tek çatı altında buluşturan Avrupa Türk Seyahat Acenteleri Birliği (COOP TRR),  başta Almanya’daki reise bürolar olmak üzere tüm Avrupa’da etkinlik alanını genişletirken Türkiyede de de yapılanıyor. COOP TRR’nin, Antalya’da büro açtığını açıklayan CEO Cumhur Sefer,  Türkiye turizmine katkılarını arttırmak için çalıştıklarının altını çizerek, sıradaki hedeflerinde kültür turizmin başkenti İstanbul olduğunu bildirdi.

COOP TRR’nin, iyi geçen bir yılın ardından yeni sezon için tanıtım çalışmalarına şimdiden başladığını ifade eden Cumhur Sefer, geçtiğimiz haftalarda Almanyanın üç şehri Münster, Hannover ve Düsseldorfta Türkiye Roadshowları (tanıtım turları) yaptıklarını hatırlatarak, “Hedefimiz Türkiye’ye 12 ay boyunca turist göndermek” dedi. Bu etkinliklere katılanlara Türkiyenin değişik turizm çeşitlerini ve iş fırsatlarını gösterdiklerini kaydeden Sefer, ülkemizin turizmdeki klasik ürünlerinin yanı sıra farklı yönlerini ve kültür turizmini ön plana çıkarmayı hedeflediklerini belirtti.

Türkiye’deki turizm meslek örgütleri ve konaklama tesisleri ile Almanya’daki reise bürolar (seyahat acenteleri) arasında güçlü bir işbirliği kurmak istediklerini ifade eden Sefer, bu amaçla Antalya’da bir bir büro açtıklarını kaydetti. COOP TRR Antalya bürosunda  Mümtaz Özaslangöz ve Katharina Karaca Grenz’in satış ve pazarlama çalışması yaptığını anlatan Sefer, Almanya’dan yıl boyunca turist göndermek için otellerle sıcak temas halinde olduklarını kaydetti.

Alman turistlerin kültür turlarına ilgisinin artması için daha fazla tanıtım yapmak gerektiğine dikkat çeken Sefer, COOP TRR’nin başlıca kültür destinasyonu olarak İstanbul’u hep ön planda tuttuğunu söyleyerek şöyle konuştu:  “Antalya’daki yapılanmamızın bir benzerini çok yakında İstanbul’da kurmak istiyoruz. İstanbul, bir dünya kültür başkenti olarak daha fazla turisti hak ediyor. Alman turistlerin ilgisini arttırmak için daha çok çalışacağız.”

Sefer, 2019 sezonunda Almanyadan Türkiyeye gidecek turist sayısının 5 milyonu rahat geçeceği, 6 milyonu zorlayacağı tahmini de yineleyerek,  fiyat dengesinde de pozitif ibre gördüklerini vurguladı.  Alman ailelerin ilgisinin geri dönmesinin yanı sıra, kültür ve spor, özellikle de golf turizmine de ilginin yeniden başladığını aktaran Sefer, kış satışlarının iyi gittiğini yılbaşı sonrası kültür turlarının satışının artacağını sözlerine ekledi.

 
Tarih       : 25 Eylül 2018
 
 

                                           Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | TurMed Turizm Medya Yayın Grubu Kuruluşudur                                                                                                                                                                                   DJ İstek Paneli Girişi

 

 

sanalbasin.com üyesidir