Mehmet (Hatay) ,   Macklemore & Ryan Lewis Can't hold us...    |           YAVUZ ÇERÇİ (ANKARA) ,   ARKA ARKAYA BonJOVİDEN 6 ŞARKI İSTEYECEĞİM. br1- livin’ on a prayerbr2- you give love a bad namebr3- it’s my lifebr4- have a nice daybr5- wanted dead or alivebr6- bad medicine TEŞEKKÜRLER......    |           Mahmut .kartal (Ümraniyee. İst) ,   Tur . 🚐. Trnsfer...    |           YAVUZ ÇERÇİ (ANKARA) ,   ITS MY LİFE , Bon JOVİ...    |           YAVUZ ÇERÇİ (ANKARA) ,   YAYININIZ ÇOK GÜZEL ... TEŞEKKÜRLER......    |           Zafer (İzmir ) ,   Bütün Turizm çalışanlarına ve dostlarına selamlar.Dj snake magenta riddim....    |           Ayşegül Nerdeee (Yaşamkent) ,   Terence Trent T'Arby den Rain...    |           Hilton Garden Inn (İstanbul) ,   Red Hot Chili Peppers ...    |           Elif (Kosova) ,   Ardian Bujupi Xhensila - Cika Cika...    |           Londradan (Otelci) ,   Yurt dışında çalışan bir Türk turizmci olarak Turizm sektörüne böyle bir değer kazırdığınız için teşekkürler. Londradaki butik otelimizde sürekli ve kesintisiz olarak dinliyor ve dinletiyoruz :)...    |           Melis Karagöl (İzmir) ,   Seçtiğiniz kaliteli müziklerden dolayı tebrik ediyorum. Otelimizde kesintisiz dinliyoruz ve dinletiyoruz :)...    |           yekta (ankara) ,   Seven Nation Army çabilirmisiniz ...    |           yekta (ankara) ,   Flo Rida - Good Feeling...    |           Cemil Başer (Fransa) ,   Fransadan selamlar. Keyifle dinliyoruz...    |           Murathikmen (Çin ) ,   Çin Şanghai dan selamlar düzelsin artık memleket yurda dönelim :(...    |           Metin Gürbüz (Kayseri) ,   Kayserden herkese selamlar. Red Hot Chili Peppers dan Californication ı çalarmısınız ?...    |           Ethem Kaynak (Ankara) ,   Ankaradan selamlar.sizleri tebrik ediyorum. Otelimiz genel alanlarında yayınınızı vermeye başladık bile. İyi yayınlar....    |           Nehir aymaz (antalya) ,   Sektöre kazandırdığınız bu değerden dolayı sizleri tebrik ediyorum....    |           Kerem Cangöz (Bursa) ,   Bursadan herkese selamlar. böyle bir radyoyu sektörümüze kazırdığınız için sizlere sonsuz teşekkür ederim. ...    |           Angels Otel (Antalya) ,   Antalya Angels Otelden selamlar. Otelde konaklayan tüm misafirlerimiz için Bon Jovi den bir şarkı istiyoruz....    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

Otel ve acentalar Ankara'nın kongre turizmi için bir araya geldi

 

Anadolu, Ankara Turizm İşletmecileri Derneği (ATİD), çözüm ortağı Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Orta Anadolu Yöre Temsil Kurulu işbirliğiyle kongre otelleri ve kongre acentalarını bir araya getirdi.

Sorunların gündeme geldiği ve çözüm önerilerinin üretildiği toplantının, kongre turizmine katkı sağlanması amaçlandı. ATİD Başkanı Birol Akman, Ankaralı turizmciler olarak herkesin isteğinin Ankara’nın turizmine katkı sağlamak olduğunu söyleyerek, “Ankara’nın kongre turizmini geliştirmek hepimizin hedefi” dedi.

Sheraton Otel’de gerçekleşen ve katılımın yüksek olduğu toplantıya, Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürü Kamil Özer, ATİD Başkanı Birol Akman, TÜRSAB Disiplin Kurulu Başkanı Kılıçarslan Karapıçak, TÜRSAB Orta Anadolu Yöre Temsil Kurulu Başkanı Yunus Murt ve dernek üyeleri katıldı. Böyle bi toplantının ilk defa gerçekleştirildiğini söyleyen ATİD Başkanı Birol Akman,  kongre acentalarıyla kongre otelcilerini bir araya getirmek ve sorunlara çözüm bulmak ve bu kapsamda kongre turizmini gelişmesine katkı sağlamak amacıyla bu toplantıyı gerçekleştirdiklerini anlattı.

Seyahat acentaları ve otelciler arasındaki iletişimi güçlendirmek istediklerini belirten Akman, bu toplantıların devamını da gerçekleştireceklerini söyledi. Ankaralı turizmciler olarak herkesin amacının Başkent turizmine katkı sağlamak olduğunu belirten Akman, “Ankara’nın kongre turizmini geliştirmek en büyük hedefimiz. Bu hedef doğrultusunda çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz. Bu amaçla yapılan toplantı, bizim için önem arz ediyor” dedi. ATİD olarak, seyahat acentaları ile oteller arasındaki sorunları çözümü kavuşturma noktasında kendilerine düşen görevi yapmaya hazır olduklarını ifade eden Akman, acentelerin istek, şikayet veya dilekleri konusunda ATİD’in kapısını her zaman çalabileceklerini söyledi. 

Toplantıya katılan Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürü Kamil Özer ise, bu toplantının kendisi için önemli olduğunu dile getirerek, turizmcilerinin eksiklerini gidermek ve sorunlarını çözmek için burada olduklarını söyledi. Sektörü çok iyi bildiğini kaydeden Özer, “Hepimiz aynı gemideyiz. Bir tek Ankara var. Herkes Ankara’yı tanıtmak ve turizmine katkı sağlamak istiyor. Bu bağlamda aslında hepimiz biriz” diye konuştu.

TÜRSAB Disiplin Kurulu Başkanı Kılıçarslan Karapıçak ise kongre acentaları ve otelcileri olarak en büyük sorunlarının iletişimsizlik olduğunu belirterek, bu toplantıyı istiare yapmak üzere düzenlediklerini ve böyle toplantılarla sorunları minimize etmeyi amaçladıklarını söyledi. Sektörün farklı alanlarında paydaşlar olarak hizmet verdiklerini belirten TÜRSAB Orta Anadolu Yöre Temsil Kurulu Başkanı Yunus Murt, şimdiye kadar sorunların detaylı konuşulduğunu göremediklerini, bundan dolayı bu toplantının önem arz ettiğini kaydetti.

Konuşmaların ardından, seyahat acentası ve otel temsilcileri sorunlarını anlatarak, ortak çözüm için beyin fırtınası gerçekleştirdi.

 
Tarih       : 02 Ekim 2018
 
 

                                           Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | TurMed Turizm Medya Yayın Grubu Kuruluşudur                                                                                                                                                                                   DJ İstek Paneli Girişi

 

 

sanalbasin.com üyesidir