YAVUZ ÇERÇİ (ANKARA) ,   ITS MY LİFE , Bon JOVİ...    |           YAVUZ ÇERÇİ (ANKARA) ,   YAYININIZ ÇOK GÜZEL ... TEŞEKKÜRLER......    |           Zafer (İzmir ) ,   Bütün Turizm çalışanlarına ve dostlarına selamlar.Dj snake magenta riddim....    |           Ayşegül Nerdeee (Yaşamkent) ,   Terence Trent T'Arby den Rain...    |           Hilton Garden Inn (İstanbul) ,   Red Hot Chili Peppers ...    |           Elif (Kosova) ,   Ardian Bujupi Xhensila - Cika Cika...    |           Londradan (Otelci) ,   Yurt dışında çalışan bir Türk turizmci olarak Turizm sektörüne böyle bir değer kazırdığınız için teşekkürler. Londradaki butik otelimizde sürekli ve kesintisiz olarak dinliyor ve dinletiyoruz :)...    |           Melis Karagöl (İzmir) ,   Seçtiğiniz kaliteli müziklerden dolayı tebrik ediyorum. Otelimizde kesintisiz dinliyoruz ve dinletiyoruz :)...    |           yekta (ankara) ,   Seven Nation Army çabilirmisiniz ...    |           yekta (ankara) ,   Flo Rida - Good Feeling...    |           Cemil Başer (Fransa) ,   Fransadan selamlar. Keyifle dinliyoruz...    |           Murathikmen (Çin ) ,   Çin Şanghai dan selamlar düzelsin artık memleket yurda dönelim :(...    |           Metin Gürbüz (Kayseri) ,   Kayserden herkese selamlar. Red Hot Chili Peppers dan Californication ı çalarmısınız ?...    |           Ethem Kaynak (Ankara) ,   Ankaradan selamlar.sizleri tebrik ediyorum. Otelimiz genel alanlarında yayınınızı vermeye başladık bile. İyi yayınlar....    |           Nehir aymaz (antalya) ,   Sektöre kazandırdığınız bu değerden dolayı sizleri tebrik ediyorum....    |           Kerem Cangöz (Bursa) ,   Bursadan herkese selamlar. böyle bir radyoyu sektörümüze kazırdığınız için sizlere sonsuz teşekkür ederim. ...    |           Angels Otel (Antalya) ,   Antalya Angels Otelden selamlar. Otelde konaklayan tüm misafirlerimiz için Bon Jovi den bir şarkı istiyoruz....    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

Egeli turizmciler WTM’de İzmir’i tanıtacak

 

Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği (ETİK) üyesi turizmciler, İngiltere’nin başkentinde düzenlenen World Travel Market’te (Dünya Seyahat Fuarı) turizm sektörünün yeni trendleriyle tanışacak.

Sektörün uluslararası profesyonelleriyle bir araya gelecek Egeli turizmciler, ülke, bölge ve İzmir’in turizm potansiyelini anlatacak. Londra’da 5 - 7 Kasım 2018 günleri arasında düzenlenecek Dünya Seyahat Fuarı 182 ülke ve bölgeden 5 bin 100 dolayında katılımcı ve 51 binden fazla yararlanıcıyı buluşturacak. Dünya turizm sektöründeki gelişmelerin ele alınacağı WTM Londra’nın bu yılki ana teması “turizmde dijitalleşme” olacak. Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkan Yardımcısı ve ETİK Başkanı Mehmet İşler, fuarın dünya turizminin yeni trendleriyle tanışma, sektör profesyonelleriyle buluşma ve tanıtım için önemli bir fırsat olduğunu söyledi. Geleceğin gezginlerinin istek ve beklentilerini karşılamanın önemli olduğunun altını çizen İşler, fuarla ilgili şu bilgileri verdi:

“WTM Londra’da ağırlık olarak sektörün dijitalleşmesi yolundaki fikirler ve öngörüler paylaşılacak. Fuar sırasında düzenlenecek panellerde sektörün uzmanları sosyal medyanın yarattığı yeni etkileşim biçimini anlatacak. Dijital dönüşümün sektörü nasıl şekillendireceği, insanları nasıl etkileyeceği tartışılacak. Dijital etkenlerin gezginlerin beklentilerinin gelişmesine etkisi ele alınacak.”

WTM Londra’nın konaklama sektörü için önemli bilgi ve verilerin elde edileceği bir etkinlik olacağının altını çizen Mehmet İşler, bir yandan teknolojik gelişmeleri izlerken bir yandan geleneksel yöntemlerle ülkenin, bölgenin ve İzmir’in tanıtımı için çaba harcayacaklarını söyledi. Fuarda yüz yüze görüşmeler yoluyla ülkemizin turizm potansiyelini anlatmayı sürüreceklerini belirten işler sözlerini şöyle sürdürdü:

“Uluslararası turizm fuarlarını tanıtım açısından çok önemsiyoruz. Seyahat kararları her ne kadar cep telefonu, tablet ya da dizüstü bilgisayarlarda alınmaya başlasa da, karar vermeyi etkileyen kişi, kurum ve kuruluşlarla buluşmayı ihmal etmiyoruz. Uluslararası fuarlar önemli tanıtım fırsatları sunuyor. ‘İzmir’e en az nüfusu kadar turist gelsin’ diyoruz. Bunu sağlamak için fuarlara katılmamız ve daha çok tanıtım gerekiyor.”

TÜROFED Başkan Yardımcısı ve ETİK Başkanı Mehmet İşler, İzmir turizmi açısından iki yıllık yavaşlamanın ardından yeniden canlanan İngiltere pazarının yılın dokuz aylık döneminde yüzde 14 artış gösterdiğini hatırlattı. İngiltere pazarını daha da geliştirmeyi planladıklarını, WTM Londra’nın da yararlı olacağına inandıklarını sözlerine ekledi.

 
Tarih       : 21 Ekim 2018
 
 

                                           Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | TurMed Turizm Medya Yayın Grubu Kuruluşudur                                                                                                                                                                                   DJ İstek Paneli Girişi

 

 

sanalbasin.com üyesidir