YAVUZ ÇERÇİ (ANKARA) ,   ITS MY LİFE , Bon JOVİ...    |           YAVUZ ÇERÇİ (ANKARA) ,   YAYININIZ ÇOK GÜZEL ... TEŞEKKÜRLER......    |           Zafer (İzmir ) ,   Bütün Turizm çalışanlarına ve dostlarına selamlar.Dj snake magenta riddim....    |           Ayşegül Nerdeee (Yaşamkent) ,   Terence Trent T'Arby den Rain...    |           Hilton Garden Inn (İstanbul) ,   Red Hot Chili Peppers ...    |           Elif (Kosova) ,   Ardian Bujupi Xhensila - Cika Cika...    |           Londradan (Otelci) ,   Yurt dışında çalışan bir Türk turizmci olarak Turizm sektörüne böyle bir değer kazırdığınız için teşekkürler. Londradaki butik otelimizde sürekli ve kesintisiz olarak dinliyor ve dinletiyoruz :)...    |           Melis Karagöl (İzmir) ,   Seçtiğiniz kaliteli müziklerden dolayı tebrik ediyorum. Otelimizde kesintisiz dinliyoruz ve dinletiyoruz :)...    |           yekta (ankara) ,   Seven Nation Army çabilirmisiniz ...    |           yekta (ankara) ,   Flo Rida - Good Feeling...    |           Cemil Başer (Fransa) ,   Fransadan selamlar. Keyifle dinliyoruz...    |           Murathikmen (Çin ) ,   Çin Şanghai dan selamlar düzelsin artık memleket yurda dönelim :(...    |           Metin Gürbüz (Kayseri) ,   Kayserden herkese selamlar. Red Hot Chili Peppers dan Californication ı çalarmısınız ?...    |           Ethem Kaynak (Ankara) ,   Ankaradan selamlar.sizleri tebrik ediyorum. Otelimiz genel alanlarında yayınınızı vermeye başladık bile. İyi yayınlar....    |           Nehir aymaz (antalya) ,   Sektöre kazandırdığınız bu değerden dolayı sizleri tebrik ediyorum....    |           Kerem Cangöz (Bursa) ,   Bursadan herkese selamlar. böyle bir radyoyu sektörümüze kazırdığınız için sizlere sonsuz teşekkür ederim. ...    |           Angels Otel (Antalya) ,   Antalya Angels Otelden selamlar. Otelde konaklayan tüm misafirlerimiz için Bon Jovi den bir şarkı istiyoruz....    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

Turizm sektörüne 29 Ekim dopingi! 3 günlük tatil için oteller doldu

 

2018 yılını rekor rakamlarla kapatmaya hazırlanan turizme son doping Pazartesi gününe denk gelen Cumhuriyet Bayramı oldu.

3 günlük tatil döneminde oteller yüzde 100 doluluğa ulaştı. Artan talep karşısında seyahat acentaları programlarına ekstra destinasyonlar ekledi. Çok sayıda vatandaş kültür turlarına akın ederken otellerdeki doluluk oranları yüzde 100’e çıktı. Özellikle bu hafta yapılan rezervasyonlardaki yoğunluk nedeniyle tur şirketleri otellerden yeni yerler talep edip, ekstra programlar satmaya başladı.

Vatan Gazetesinden Emre Eserin haberine göre Türkiye’de son yıllarda kültür turlarına olan ilginin her geçen gün arttığını söyleyen Pronto Tour CEO’su Ali Onaran, hafta sonu ile birleştirilen Cumhuriyet Bayramı tatilinin hem vatandaşlar için hem de turizm sektörü için sezonun son fırsatı olduğunu söyledi. Geçen yıl 29 Ekim tatilinde vatandaşlardan çok yüksek talep geldiğini bu yıl ona göre bir hazırlık yaptıklarını belirten Onaran, “Oteller tamamen doldu. Bunu beklediğimiz için her sene Kapadokya, Eskişehir ve Karadeniz gibi klasik turlarımıza bu yıl ekstra olarak Konya gibi destinasyonları da ekledik. Ayrıca son dönemin en popüler turlarından olan Kars programlarının da sayısını artırdık” şeklinde konuştu.

İşte 29 Ekimde gezilebilecek destinasyonlardan bazıları

Eskişehir

Eskişehir’de 2 gece 3 günlük bir tur 250 liradan başlıyor 650 liraya kadar çıkıyor. Bu turlara katılanlara Odunpazarı, Porsuk Çayı, Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykel Müzesi ve Kurşunlu Camii gibi tarihi ve turistik yerler gezdiriliyor. 

Konya

Konya son yıllarda seyahat acentaları tarafından kültür turu programlarına eklenen yeni bir destinasyon olmaya başladı. Özellikle Mevlana turizmi ile ivme yakalayan bu programın fiyat aralığı 600 ila 800 lira arasında.

Kars

Doğu Ekspresi sosyal medya paylaşımları ile popüler olan Kars turlarının fiyatları 900 ile 1.300 lira arasında. Çıldır Gölü ve Ani Harabeleri’ni kapsayan turlar son dönemde en fazla tercih edilen programlardan biri.


Gaziantep

Özellİkle Zeugma Müzesi ve gastronomi yönüyle öne çıkan Gaziantep turları 900 liradan başlıyor ve 1.600 liraya kadar çıkıyor.

Kapadokya

Kapadokya’da 3 günlük bir tatil 450 liradan başlıyor ve turun içeriğine göre 900 liraya kadar çıkıyor. Bu turda tatilciler Göreme, Ürgüp ve Ihlara bölgelerini ve binlerce yıllık tarihi yapıları geziyor. Balona binerek doğal güzellikleri yukarıdan izliyor. Kopadokya’da balon turu ücretleri de 400-450 lira civarından başlıyor.

 
Tarih       : 21 Ekim 2018
 
 

                                           Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | TurMed Turizm Medya Yayın Grubu Kuruluşudur                                                                                                                                                                                   DJ İstek Paneli Girişi

 

 

sanalbasin.com üyesidir