YAVUZ ÇERÇİ (ANKARA) ,   ITS MY LİFE , Bon JOVİ...    |           YAVUZ ÇERÇİ (ANKARA) ,   YAYININIZ ÇOK GÜZEL ... TEŞEKKÜRLER......    |           Zafer (İzmir ) ,   Bütün Turizm çalışanlarına ve dostlarına selamlar.Dj snake magenta riddim....    |           Ayşegül Nerdeee (Yaşamkent) ,   Terence Trent T'Arby den Rain...    |           Hilton Garden Inn (İstanbul) ,   Red Hot Chili Peppers ...    |           Elif (Kosova) ,   Ardian Bujupi Xhensila - Cika Cika...    |           Londradan (Otelci) ,   Yurt dışında çalışan bir Türk turizmci olarak Turizm sektörüne böyle bir değer kazırdığınız için teşekkürler. Londradaki butik otelimizde sürekli ve kesintisiz olarak dinliyor ve dinletiyoruz :)...    |           Melis Karagöl (İzmir) ,   Seçtiğiniz kaliteli müziklerden dolayı tebrik ediyorum. Otelimizde kesintisiz dinliyoruz ve dinletiyoruz :)...    |           yekta (ankara) ,   Seven Nation Army çabilirmisiniz ...    |           yekta (ankara) ,   Flo Rida - Good Feeling...    |           Cemil Başer (Fransa) ,   Fransadan selamlar. Keyifle dinliyoruz...    |           Murathikmen (Çin ) ,   Çin Şanghai dan selamlar düzelsin artık memleket yurda dönelim :(...    |           Metin Gürbüz (Kayseri) ,   Kayserden herkese selamlar. Red Hot Chili Peppers dan Californication ı çalarmısınız ?...    |           Ethem Kaynak (Ankara) ,   Ankaradan selamlar.sizleri tebrik ediyorum. Otelimiz genel alanlarında yayınınızı vermeye başladık bile. İyi yayınlar....    |           Nehir aymaz (antalya) ,   Sektöre kazandırdığınız bu değerden dolayı sizleri tebrik ediyorum....    |           Kerem Cangöz (Bursa) ,   Bursadan herkese selamlar. böyle bir radyoyu sektörümüze kazırdığınız için sizlere sonsuz teşekkür ederim. ...    |           Angels Otel (Antalya) ,   Antalya Angels Otelden selamlar. Otelde konaklayan tüm misafirlerimiz için Bon Jovi den bir şarkı istiyoruz....    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

TravelShop 50 ülkeden 200 yabancı tur operatörünü Türkiye’ye getiriyor

 

Incoming alanında çalışmalar yapan WorkShop TravelShop, 19 Kasım'da dünyanın dört bir yanından turizm profesyonellerini İstanbul'da bir araya getiriyor.

TravelShop Turkey tarafından yapılan açıklamaya göre, 50’ye yakın ülkeden 200’e yakın yabancı tur operatörünün katılım sağlayacağı organizasyonda gerek Incentive/M.I.C.E, gerek kültür turu, gerekse düğün organizasyon firmaları başta olmak üzere birçok ulusal ve global marka da boy gösterecek.

Hosted Buyer statüsünde olan marka değeri yüksek yabancı firmalarla Türkiye’de kendini ispat etmiş global ölçekli katılımcıları bir araya getirerek Türkiye turizmini 12 aya yaymayı hedefleyen etkinlik kapsamında B2B sisteminden tüm bu ülkeleri temsil eden en iyi firmalarla B2B randevular alıp yazışmalar yapmanın mümkün olduğuna vurgu yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: 

Etkinlik sonrasında düzenlenecek olan “FAM Trip” bölgesel tanıtım ve bilgilendirme gezilerinde Türkiye’de; Kapadokya, Antalya, Gelibolu, Çanakkale, Truva, Bodrum, İstanbul ve Karadeniz bölgesinde Amasya, Samsun, Tokat ve Çorum illeri bir yana, sınırların ötesine taşarak Azerbaycan ve Yunanistan’a kadar farklı rotalarda 4, 5, 6, 8 ve 9 günlük turlar planlanıyor. Hem ticari ve ülke nezdindeki yüksek Turizm getirisini hem de firmaların vizyonunu ve iş hacimlerini geliştirmek için büyük fırsat olan bu etkinlik, Türkiye’nin destinasyonlarını da tanıtmak adına büyük fırsat” 

Travelshop Turkey ve WorkShop TravelShop Genel Müdürü Murtaza Kalender, katılımcıların arasında etkin bir iletişim sağlamak adına, yazılımı tamamen kendilerine özgü olan “Online B2B Networking” sistemi aracılığıyla 1200ün üzerinde karşılıklı ön randevu alındığını, hedeflerinde ise etkinlik öncesi bu rakamı 2000’lerin üzerine taşımak olduğunu belirtti.

Etkinliğe gelecek Tur Operatörleri aşağıda listelenmiştir.

Birleşik Arap  Emirlikleri

Güney Kore

Azerbaycan

Hindistan

Güney Afrika

Mauritus

Lübnan

Umman

Almanya

Cezayir

Macaristan

İspanya

Sudan

Nijerya

Meksika

Kuveyt

Ürdün

Malezya

Fransa

Arnavutluk

Yunanistan

Gana

Vietnam

Katar

Belarus

İsveç

Rusya

İngiltere

Amerika Birleşik Devletleri

İtalya

Suudi Arabistan

Uganda

Kenya

Sri Lanka

Pakistan

Kırgızistan

Filipinler

İran

Mauritus

Almanya

İspanya

Meksika

Malezya

Rusya

Katar

Sırbistan

Makedonya

Karadağ

Kosova

Bosna Hersek

Vietnam

 

Etkinliğe Türkiye’den katılacak işletmelerin listesi aşağıdaki gibidir

Ramada Golden Horn

Radisson Blue Hotel

Divan Hotel

Bricks Hotel

FBB Travel

Perissia Hotel

Elite World Hotel

MK Travel Agency

Holiday Inn

Elysium Hotel / Double Tree Piyalepaşa

Spice Hotel

Fraport TAV Antalya Airport

Travelux Seyahat Acentesi

Cyprus Global Tourism

Sen Turizm

Hyatt Regency Hotel

Dosso Dossi Hotel

Emitt

Grand Hyatt Hotel

Akra Hotel

Inturs

Gamirasu Cave Hotel

Molton Hotel

Doubletree By Hilton

Gloria Golf Hotel

Delhi  Darbar Restoran

Avantgarde Hotel

Akdes Coco Travel

Çırağan Hotel

Akmina Travel

Paloma Hotel

Taj Mahal Restoran

Polat Hotel

Magic Line Film Prodüksiyon

Musafir Restoran

ATID (Anadolu Turizm İşl.Derneği)

The Marmara Taksim Hotel

Sabtour Seyahat Acentesi

Tryp & Hawthorn Suites

Pullman Hotel

Orancon Group Athens

Sheraton Bursa Hotel

Lionel Hotel

Destinations Azerbaijan

ISTTA

Dedeman Hotel Tokat

Hampton By Hilton Samsun

Avantgarde Hotels

 
Tarih       : 02 Kasım 2018
 
 

                                           Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | TurMed Turizm Medya Yayın Grubu Kuruluşudur                                                                                                                                                                                   DJ İstek Paneli Girişi

 

 

sanalbasin.com üyesidir